Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     277
             Vakar:      541
            


twitterBlogo arī Tu!
VUGD ziņas: Naktī uz svētdienu Jēkabpilī dzēsts ugunsgrēks dzīvojamā mājā (0)

Aizvadītajās dienās, laika posmā no šī gada16.jūnijaplkst. 6.30 līdz 19.jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 24 izsaukumus – 10 uz ugunsgrēku dzēšanu, 13 uz glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums.

Naktī uz svētdienu plkst. 4.19 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Brīvības ielu Jēkabpilī, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties tika konstatēts, ka vienstāvu dzīvojamā mājā deg starpstāvu pārsegums un starpsiena 10m2 platībā. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 6.45.

Aizvadītajās dienās ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, riepas, sausā zāle, zaru kaudze, sadzīves mantas, ūdens sildīšanas ierīce, vieglā automašīna un dārza māja.

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, piektdien ugunsdzēsēji glābēji Engures novada Engures pagastā no koka nocēla kaķi un nodeva saimniekiem, Aizkraukles novada Aizkraukles pagastā dzīvojamās mājas pagrabā atradās čūska, kura tika noķerta un palaista brīvībā, bet Jaunpils novada Jaunpils pagastā, no vircas bedres tika izvilkta tajā iekritusi govs.

Visā Latvijā aizvadītajāsbrīvdienās VUGD saņēma 106 izsaukumus – 61 uz ugunsgrēku dzēšanu, 35 uz glābšanas darbiem, bet 10 no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

Ilze Dāme Birziņa
VUGD Prevencijas un
sabiedrības informēšanas nodaļa 19.06.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom