Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     237
             Vakar:      683
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Kaimiņos: Mūsdienu mākslas galerija aicina uz gada jubilejas svinībām (0)

Mūsdienu mākslas galerija aicina uz gada jubilejas svinībām, kas norisināsies 15.jūlijā no pl.19:00!

Gada jubileja tiks atzīmēta ar Mūsdienu mākslas galerijas idejas autora un vadītāja Raimonda Vinduļa personālizstādi “Postersoftheday”. Izstādei radītajos darbos lakoniskā, skarbā un dzīvā valodā atbalsojas autoram aktuālie jautājumi un atbildes. “Šajos darbos vēlos komunicēt ar skatītāju izvēloties "vectēvu metodes" - kad plakāts kalpoja kā idejas, sāpes, prieka vai sabiedrības informēšanas valoda. Pēc zināmas laika distances paņemot (aizņemoties) sev atpazīstamu sajūtu, valodu, tēlus, ļāvu tiem atbalsoties un aizsniegties vēl nebijušās dimensijās,” topošo izstādi raksturo Raimonds Vindulis.

Īpaši Mūsdienu mākslas galerijas jubilejai performanci “Zelta stūrakmeņi” radījis mākslinieks Armands Grundulis. Autors to dēvē par stūrakmeņu atpazīšanas, atjaunošanas, spīdināšanas un aktualizēšanas akciju: “Senatnē apzināti, atsevišķu reliģisku kustību celtnēs, vienā no ēkas stūriem, neievietoja akmeni, tādejādi norādot uz galveno ēkas cēlāju — Radītāju ar lielo burtu, kuram atvēlēts ēku pabeigt. Iztrūkstošais stūrakmens bija kā neesošs liecinieks un norāde uz vērtību avotu. Liecinieks neredzamam, taču klātesošam “Vērtību ēkas” garantam, no paaudzes uz paaudzi. Pamats un iemesls, cilvēces spējai turpināties, vērtību pārmantojamībai gan reliģiski, gan sekulāri organizētai sabiedrībai.”. Performancē tiks izmantota Gata Pastara radīta elektroniskās mūzikas kompilācija.

Savukārt Mūsdienu mākslas galerijas pagalmā jubilejas ietvaros uzstāsies Latvijas pankroka grupa “InokentijsMārpls”. Grupa ir leģendāra ar savu ieguldījumu pankroka attīstībā Latvijā, kas turklāt tiek uzskatīta par PSRS hardcoremūzikas žanra aizsācējiem.

Gada darbības laikā Mūsdienu mākslas galerija ir organizējusi vairāk nekā 50 bezmaksas pasākumus – izstādes, meistardarbnīcas, lekcijas, performances, koncertus, u.c.

Galerijas mērķis ir sekmēt dažādas mākslas izpausmes reģionā un vecināt to pieejamību vietējiem iedzīvotājiem, nodrošinot kvalitatīvu un inovatīvu kultūras pasākumu piedāvājumu.

Galerijas darbu organizē biedrība “Galerija”. MMG atrodas Rīgas ielā 108a, Līvānos, tās apmeklējums – bez maksas, darba laiks – no trešdienas līdz sestdienai no pl.12:00-18:00. 

Vairāk informācijas: www.facebook.com/musdienumaksla

Pasākumu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

 

Lāsma Vindule
Mūsdienu mākslas galerija
Biedrības “Galerija” valdes locekle 01.07.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom