Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     86
             Vakar:      575
            


twitterBlogo arī Tu!
Novados: Amatā iecelta jauna Izglītības un kultūras pārvaldes vadītāja (0)

Kopumā uz vadītāja vietu konkursā bija pieteikušies 8 pretendenti. Dome par Jēkabpils novada Izglītības un kultūras pārvaldes vadītāju ar 2017. gada 8. augustu iecēla pašreizējo Dignājas pamatskolas direktori Andu Ķiploku.

Līdz šim Ķiplokas kundze pedagoģiskajā darbā darbojusies kopumā 31 gadu, par Dignājas skolas direktori – 23 gadus: “Šis [jaunais] darbs man būs liels izaicinājums, ļoti grūti ir pamest arī iepriekšējo darbu vietu. Ceru, ka veidosies laba sadarbība. Izglītības nozarē ceru uz labu, kvalitatīvu darbu. Ja būs labvēlīgi apstākļi, varētu dibināties arī kāda jauna izglītības iestāde. Arī valstī šobrīd tiek veiktas lielas pārmaiņas – jauni noteikumi, projekti. Darba lauks ir ļoti nopietns un plašs.” Vaicāta par mazo skolu saglabāšanu, Ķiplokas kundze teic, ka tieši ar tādu domu arī uz šo amatu startējusi: “Zinot grūto situāciju novados ar skolēnu un iedzīvotāju skaitu, mēģināšu darīt visu, lai šīs skolas, kur tas iespējams, kaut kā tomēr saglabātu, kaut vai vismaz sākumskolas līmenī, tā nodrošinot izglītību tuvāk mājām vismaz mazajiem bērniem. Tāpat jāturpina sadarboties gan ar sporta, gan kultūras koordinatoriem, jāuzklausa viņu idejas par bērnu brīvā laika pavadīšanas iespējām, vairāk jākomunicē ar iestāžu vadītājiem. Varbūt viņiem ir kādas ieceres, kur nepieciešama arī aktīva pašvaldības līdzdalība, un būs jāpalīdz tās risināt. ”

Par direktores līdzšinējo darbu domes sēdē deputāti un izpilddirektors izteicās atzinīgi – Dignājas pamatskolas vārds pēdējā laikā izskanējis bieži, arī mazo skolu topā Dignājas pamatskolai valstī 2017. gadā ir dalīta 33.-35. vieta.

Vēl nobeigumā A.Ķiploka piebilda: “Talantīgi bērni ir visur, arī pašās mazākajās skolās, un, ja kāds vēlas dzīvot pat visatālākajā novadā teritorijā kopā ar savu ģimeni, vecākiem, kāpēc gan viņam liegt šo iespēju?”

Direktora amata pienākumus Anda Ķiploka beidz pildīt ar 2017. gada 7. augustu. Par Dignājas pamatskolas direktora pienākumu izpildītāju no 2017. gada 8. augusta iecelta Dignājas pamatskolas skolotāja Ilga Vēvere.

 

Kaspars Sēlis 03.08.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom