Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     254
             Vakar:      433
            


twitterpatricia123 - Atkarīgie pakalpojumipatricia123 - patriciadjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na ulice
Blogo arī Tu!
VUGD ziņas: Ugunsdzēsēji glābēji Zemgalē saņēma piecus izsaukumus (0)

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 8.augusta plkst. 6.30 līdz 9.augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma divus izsaukumus uz ugunsgrēku dzēšanu un trīs – uz glābšanas darbiem.

Vakar plkst. 8.13 VUGD saņēma izsaukumu uz Dobeles novada Annenieku pagastu, kur saskaņā ar sākotnējo informāciju, dega apsaimniekotas ēkas piebūve. Ierodoties notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu deg divstāvu veikala ēka, divstāvu dzīvojamās mājas sienas, durvis un starp šīm ēkām izbūvēts šķūnis. Kopējā degšanas platība bija 154m2 un plkst. 13.33 ugunsdzēsējiem glābējiem izdevās šo ugunsgrēku likvidēt.

Plkst. 15.53 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Aizkrauklē, blakus Kalna Ziediem, kur dega sausā zāle 120m2 platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 16.14.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 45 izsaukumus – 16 uz ugunsgrēku dzēšanu, 20 uz glābšanas darbiem, bet deviņi no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

Agrita Vītola
VUGD Prevencijas un
sabiedrības informēšanas nodaļa 09.08.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom