Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     425
             Vakar:      499
            


twitterBlogo arī Tu!
Sports: Rozītis: “Ir liels prieks, ka BK “Jēkabpils” paliek uz Latvijas basketbola kartes!” (0)

Pēc grūtību un neskaidrību pilnas vasaras BK “Jēkabpils” ir ar abām kājām nostājies uz basketbola cīņu takas un sāk gatavoties jaunajai “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas (LBL) sezonai. Ar prieku paziņojam, ka galvenā trenera pienākumus “lūšu” komandā turpinās pildīt Rūdolfs Rozītis.

Šī būs Rūdolfa Rozīša otrā sezona pēc kārtas BK “Jēkabpils” galvenā trenera amatā. Bet savu pirmo pieredzi “Jēkabpils” komandā treneris guva 2014./2015. gada sezonā, kad, būdams Edmunda Valeiko asistents, aizveda „lūšus” līdz LBL bronzas medaļām.

Rozītis ir gandarīts, ka par spīti visam Jēkabpilī ir izdevies saglabāt profesionālu basketbola komandu: “Ir liels prieks, ka šis klubs paliek uz Latvijas basketbola kartes! Paldies kluba vadībai par uzticību un paldies Jēkabpils pilsētas pašvaldībai, ka tā turpina klubu atbalstīt. Tikai kopā ir iespējams ko panākt, un es zinu, ka visi iesaistītie cilvēki darīja un dara kluba labā visu, ko vien var!”

Jaunā sezona būs liels izaicinājums, un Rozītis ir apņēmības pilns: “Mēs veidojam sastāvu pēc savām iespējām, un esmu pārliecināts, ka cīnīsimies katrā spēlē tā, kā tas “lūšiem” pienākas. Liels uzsvars tiks likts uz jaunajiem vietējiem spēlētājiem, jo mēs nedrīkstam pieļaut, ka katru gadu labākie Jēkabpils jaunatnes spēlētāji dodas prom. Ir viņu laiks parādīt, uz ko viņi ir spējīgi!”

Komandā paliks vairāki spēlētāji no iepriekšējām sezonām, kā arī pievienosies Jēkabpils jaunie basketbolisti. Konkrētāk par sastāvu ziņosim, kad būs nokārtotas visas atlikušās formalitātes.

Plānots, ka “lūšu” pirmie treniņi notiks jau augusta vidū.

Kopš BK „Jēkabpils” dibināšanas 2012. gadā komanda ir izcīnījusi divas Latvijas Basketbola līgas bronzas medaļas. Pagājušo - 2016./2017. gada sezonu „lūši” noslēdza piektajā vietā, izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā sīvā cīņā piekāpjoties “Barons kvartāls” komandai. Aizvadītajā sezonā jēkabpiliešu treneru korpusu veidoja galvenais treneris Rūdolfs Rozītis un treneris Gunārs Gailītis.

Turpiniet sekot kluba jaunumiem sociālajos tīklos – Facebook (https://www.facebook.com/JekabpilsBK/), Twitter (https://twitter.com/JekabpilsBK) un Instagram (www.instagram.com/bkjekabpils)!

 

 

Informāciju sagatavoja
Lāsma Irša
BK “Jēkabpils”
sabiedriskās attiecības 09.08.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom