Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     254
             Vakar:      433
            


twitterpatricia123 - Atkarīgie pakalpojumipatricia123 - patriciadjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na ulice
Blogo arī Tu!
VUGD ziņas: Ugunsdzēsēji glābēji Zemgalē saņēma septiņus izsaukumus. Jēkabpilī dega sausā zāle (0)

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 9.augusta plkst. 6.30 līdz 10.augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus uz ugunsgrēku dzēšanu un vienu uz glābšanas darbiem.

Vakar plkst. 14.22 tika saņemts izsaukums uz Bauskas ielu Jelgavā, kur dega divstāvu mūra ēka. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg ēkas jumts un divstāvu koka piebūves jumts 168m2 platībā. Ugunsdzēsējiem glābējiem izdevās no liesmām pasargāt blakus esošo ēku. Ugunsgrēka dzēšanas darbos piedalījās arī VAS “Latvijas dzelzceļš” ugunsdzēsības vilciens. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 17.32.

Plkst. 18.56 VUGD saņēma izsaukumu uz Dobeles novada Dobeles pagastu, kur dega meža zemsedze1000m2 platībā. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 21.23.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz diviem izsaukumiem Ausekļa ielā Jelgavā, kur vienā gadījumā dega elektropārvades līnijas stabs un šķūnis 7m2 platībā, bet otrā – tirdzniecības kiosks 30m2 platībā. Savukārt Iecavas novadā ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu, kur dega labības lauku un siens 40m2 platībā, bet Nameja ielā Jēkabpilī dega sausā zāle 70m2 platībā.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 46 izsaukumus – 27 uz ugunsgrēku dzēšanu, 18 uz glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums.

 

 

Agrita Vītola
VUGD Prevencijas un
sabiedrības informēšanas nodaļa 10.08.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom