Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     255
             Vakar:      433
            


twitterpatricia123 - Atkarīgie pakalpojumipatricia123 - patriciadjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na ulice
Blogo arī Tu!
Pašvaldība: Domes vadība tiekas ar Ķīnas vēstnieku Latvijā (0)

9.augustā Jēkabpilī darba vizītē viesojās Ķīnas Tautas Republikas Ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijas Republikā V.E. Huans Juns (Huang Yong), Ķīnas Tautas Republikas Ekonomikas un tirdzniecības padomniece Latvijas Republikā Liu Šaodzjuņa (Liu Shaojun), Ķīnas Tautas Republikas Ekonomikas un tirdzniecības padomnieces biroja Latvijas Republikā atašejs Dina Sjuedži (Ding Xuezhi), kā arī Latvijas Ārlietu ministrijas Āzijas un Okeānijas valstu nodaļas vadītājs Egils Dzelme.

Vizītes sākuma Jēkabpils pilsētas pašvaldībā delegācija tikās ar domes priekšsēdētāju Raivi Ragaini, domes priekšsēdētāja vietnieci sociālos jautājumos Līgu Kļaviņu un domes priekšsēdētāja vietnieku tautsaimniecības jautājumos Andri Rutko. Pilsētas domes vadība viesiem prezentēja pilsētas galvenos raksturlielumus, uzņēmējdarbības vidi pilsētā un lielākos izaicinājumus jēkabpiliešu dzīves kvalitātes uzlabošanā.

Izrādot interesi par pilsētas prezentācijā redzēto un turpinot savstarpējo diskusiju, Ķīnas Tautas Republikas Ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijas Republikā H. Juns interesējas par potenciālajiem investīcijas projektiem pilsētā, sadarbību ar uzņēmējiem tirdzniecības un ražošanas jomās. Vēstnieks un  Latvijas Ārlietu ministrijas Āzijas un Okeānijas valstu nodaļas vadītājs E. Dzelme vadībai prezentēja jaunu izglītības projektu ķīniešu valodas apguvei, kā arī izteica piedāvājumu starptautiskās sadarbības loka paplašināšanai.

Pēcpusdienā Ķīnas vēstnieka delegācija apmeklēja kokapstrādes ražošanas uzņēmumu SIA “Gaujas koks”, kā arī interesantā ekskursijā iepazinās ar Jēkabpils lielāko tūrisma objektu-  Krustpils pili.

Informāciju sagatavoja:
Margita Liepiņa
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja


  10.08.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom