Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     255
             Vakar:      433
            


twitterpatricia123 - Atkarīgie pakalpojumipatricia123 - patriciadjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na ulice
Blogo arī Tu!
Sabiedrība: Projekts „Nepalikt vieniem klusumā” iekļuvis labāko sešiniekā (0)

Labklājības nozares Eiropas Sociālā fonda projekts “Nepalikt vieniem klusumā” ir iekļuvis prestižā starptautiskā konkursa RegioStarsAwards finālā.

„Nepalikt vienam klusumā – tas ir stāsts par cilvēcību, savstarpējo cieņu, mīlestību un drosmi. Latvijas nedzirdīgo savienība dara ļoti augstu vērtējamu darbu, un mūsu acīs šis projekts jau ir uzvarētājs,” uzsver labklājības ministrs Jānis Reirs.

Latvijas Nedzirdīgo savienības īstenotā projekta“Nepalikt vieniem klusumā” ietvaros radīts atbalsts nedzirdīgām jaunajām māmiņām dzemdībās un pēcdzemdību periodā. Projekta ietvaros piecas dzirdīgas speciālistes ar zīmju valodas zināšanām mācījās palīdzēt sievietei dzemdību laikā, savukārt piecas nedzirdīgas speciālistes mācījās sniegt atbalstu pirms un pēc dzemdībām. Speciālistu komanda jaunajām māmiņām palīdz ne vien ar informāciju, bet arī sniedz emocionālu atbalstu, drošības sajūtu un iespēju uzticēties.

Vairāk par projektu, tā komandu un paveikto – intervijā ar projekta vadītāju Diānu Zālamani-Leiti https://goo.gl/Pkq16n

Projekts ir atzīts par vienu no Eiropas Savienībā labākajiem projektiem kategorijā “Sieviešu iespējas un aktīva līdzdalība” projektu konkursā RegioStarsAwards, kurā Eiropas Komisija apbalvo veiksmīgākos, inovatīvākos un iedvesmojošākos projektus. Pirmo reizi desmit gadu konkursa pastāvēšanas vēsturē par vienu no nominantiem izvirzīts Latvijā īstenots projekts. Projekts “Nepalikt vieniem klusumā” kategorijā “Sieviešu iespējas un aktīva līdzdalība” ir viens no sešiem finālistiem, kas kandidēs uz 2017. gada konkursa galveno balvu.Konkursa uzvarētāji kļūs zināmi apbalvošanas ceremonijā, kas norisināsies 10. oktobrī Briselē.

 

Informāciju sagatavoja
Egils Zariņš,
Labklājības ministrijas
Komunikācijas nodaļas
sabiedrisko attiecību speciālists 10.08.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom