Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     254
             Vakar:      433
            


twitterpatricia123 - Atkarīgie pakalpojumipatricia123 - patriciadjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na ulice
Blogo arī Tu!
Policijas ziņas: Valsts policijas amatpersonas atgūst no kāda uzņēmuma nozagtās mantas vairāku desmitu tūkstošu vērtībā (0)

Šā gada maija beigās Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka Liepājā, kāda uzņēmuma noliktavā konstatēta zādzība – nozagti celtniecības instrumenti, mobilie telefoni, datori un to aksesuāri. Uzņēmums aprēķināja, ka kopējie viņiem radītie zaudējumi sasniedz vairākus desmitus tūkstošus eiro.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas kriminālprocesa ietvaros un operatīvo darbību rezultātā, uz aizdomu pamata par minētā nozieguma izdarīšanu aizturēja trīs personas – 1999. dzimušu jaunieti, 1993. un 1992.gadā dzimušus vīriešus, kuri arī iepriekš ir nonākuši policijas redzeslokā.

Izmeklēšanas laikā vīrieši sadarbojās ar likumsargiem un norādīja uz nozagto mantu atrašanās vietām. Nozagtie priekšmeti tika rūpīgi slēpti un daži pat pārdoti. Valsts policija kriminālprocesa ietvaros noskaidroja arī trīs citas personas, kuras zināja, ka ir izdarīta šī zādzība, taču par to neinformēja likumsargus. Tāpat dažas no šīm personām paši uzpirka zagtās mantas un realizēja tālāk. Mantas tika atgūtas un atdotas īpašniekam.

Kopumā atgūto mantu apjoms ir liels un to kopējā vērtība sasniedz 82 000 eiro. Visām kriminālprocesā iesaistītajām personām šobrīd ir piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi.

Valsts policijā par notikušo tika uzsākts kriminālprocess par zādzību, ja tā izdarīta lielā apmērā vai ja to izdarījusi organizēta grupa un par neziņošanu, ja ir zināms, ka tiek gatavots vai izdarīts smags vai sevišķi smags noziegums, kā arī par mantas iegādāšanos vai realizēšanu, apzinoties, ka tā iegūta noziedzīgā kārtā.

Sakarā ar ātro reaģēšanu, operatīvo darbu un iespējamo vainīgo personu aizturēšanu, kā arī mantu atgūšanu, uzņēmuma vadība izteica pateicību Liepājas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonām. Kā pateicības rakstā teikts: "Par īpašu atsaucību, precizitāti, ātrumu un cilvēcību savu pienākumu pildīšanā sabiedriskās drošības, kārtības un likumpaklausības nodrošināšanā."

Valsts policijas amatpersonas ir pabeigušas kriminālprocesa izmeklēšanu un šobrīd tas tiek gatavots nodošanai prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

 

Pievienotajam attēlam ir ilustratīva nozīme.

 

 

Informāciju sagatavoja
VP Kurzemes reģiona pārvaldes
Vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību
un sadarbības jautājumos
Madara Šeršņova 10.08.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom