Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     254
             Vakar:      433
            


twitterpatricia123 - Atkarīgie pakalpojumipatricia123 - patriciadjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na ulice
Blogo arī Tu!
Jēkabpilī: Vakarā Draudzības Alejā bedrē „uzzied” puķe, no rīta bedres jau salabotas (0)

10.augusta vakarā autovadītājiem, kas pārvietojās pa Draudzības Aleju, bija negaidīts pārsteigums, vienā no lielākajā bedrēm uz šīs ielas bija „uzziedējušas” margrietiņas. Šī bedre tiešām bija dziļa, un, tajā iebraucot, nez vai kāds autovadītājs būtu priecīgs.

Sociālajā portālā Facebook lasāmais ieraksts liecināja: „BRĪDINĀJUMS! Jēkabpils, Draudzības Alejas iela. Bedrē izauga puķe, jo, braucot no mājām uz pilsētu, ceļš vairs nav izbraucams, bedre netiek taisīta ilgu laiku!”

11.augusta rītā ne tikai šī, bet arī pārējās bedres Draudzības Alejā jau bija salabotas. Jēkabpils pilsētas domess priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības jautājumos Andris Rutko stāsta, ka šorīt bedres salāpītas, „Jēkabpils pakalpojumiem” nodota informācija, un darbs izdarīts. Lielāki remontdarbi Draudzības Alejā šogad nav plānoti, ir uzsākts un turpināsies bedrīšu remonts. Pašvaldībai ir divi lieli projekti – Pasta ielas un Draudzības Alejas rekonstrukcija, bet objektīvu iemeslu dēļ, tie šogad ir iekavējušies un netiks realizēti.  Tas notiks nākamgad.

Atgādinām, ka Draudzības Aleja ir viena no tehniski sliktā kārtībā esošām ielām Jēkabpili, un jau šogad bija paredzēta ielas rekonstrukcijai, un bija plānots, ka remontdarbi darbi varētu sākties vasaras vidū.

Rekonstrukcijas projektā bija paredzēts nomainīt asfaltsegumu, izbūvēt jaunas automašīnu stāvvietas, kā arī izbūvēt lietus notekūdeņu sistēmu un jaunu ielu apgaismojumu.

Maija vidū notikušajā ikmēneša preses konferencē toreizējā vadība informēja, ka ir veikta novērošana, kuras laikā secināts, ka pa Draudzības alejā ir visai intensīva satiksme, un dienā tur izbrauc vairāki tūkstoši automašīnu.

Lai brīdinātu autovadītājus, pavasarī Draudzības Alejā posmā no Viestura ielas un apļa abās pusēs tika uzstādītas ceļa zīmes, kas liecina, ka te ir nelīdzens ceļš, bedrītes ir pa laikam tiek labotas, bet ik palaikam tās parādās atkal no jauna.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  11.08.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom