Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     323
             Vakar:      455
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Numura tēma: Tendenciozs raksts publiskajā telpā – politiskas spēlītes? (0)

Pagājušajā nedēļā žurnāla „Kas Jauns” interneta portālā tika publicēts raksts par Jēkabpils pilsētas domes deputātu Aigaru Nitišu, kurā sniegta informācija par deputāta uzņēmumu SIA „Ošukalns” darbību un saistību ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību.

Pēcāk gan raksts tajā pašā diena no portāla izņemts, radot iespaidu, ka par to parūpējies pats deputāts. Sarunā ar Jēkabpils medijiem A. Nitišs gan norādīja, ka iemesls, kādēļ raksts izņemts, viņam neesot zināms, jo tāda lūguma no viņa puses neesot bijis. Ņemot vērā, ka portālā ievietotajā rakstā deputāta komentārs nav vaicāts, vietējie mediji aicināja uz sarunu deputātu, lai gūtu kopainu par vēstīto informāciju portālā.

Rakstā tika uzsvērts, ka deputātam piederošā firma regulāri uzvarot pašvaldības sludinātajos konkursos par lielām naudas summām. Kā piemērs tika minēts nu jau „slavenā” publiskā tualete Kena parkā. Saistībā ar šo A. Nitišs gan norādīja, ka nu jau pāris gadus viņam nepieder neviena akcija uzņēmumā SIA „Ošukalns celtniecība”, līdz ar to minētie apgalvojumi, viņaprāt, ir nepatiesi, līdzīgi kā arī citi publicētie dati.

Informācija iegūta no datiem, kas nav analizēti


Plašāk laikraksta "Jaunais Vēstnesis" 15.augusta numurā 15.08.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom