Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     61
             Vakar:      575
            


twitterBlogo arī Tu!
Izglītība: Ar jaunu iedvesmu pretī rudenim kopā ar mācību centru “BUTS” (0)

Lai arī pieaugušo izglītības nozarē mācību process ir nepārtraukts un neparedz atpūtas brīžus kā piemēram vasaras brīvlaiks, arī pieaugušos izglītībā iesaistītajiem rudens allaž ir jaunas iedvesmas avots. Šis ir īstais laiks apgūt jaunas prasmes un iemaņas,  īstenot sen plānotas ieceres, piemēram, apgūt darbā un sadzīvē noderīgas prasmes īsos hobiju kursos,  mācīties valodas, datorprasmes, apmeklēt autoskolu un citu nozaru kursus, kā arī apgūtu darba tirgū pieprasītu un novērtētu profesiju profesionālajās kvalifikācijas programmās.

Arī mēs, mācību centrs “BUTS”, katru rudeni gatavojamies jaunam mācību posmam, aktualizējot mācību piedāvājumu. Mācību programmu klāsts tiek rūpīgi veidots un papildināts, vadoties no darba devēju pieprasījuma, klientu interesēm un nozaru aktualitātēm.

Tā piemēram, šī gada aktualitāte ir Fizisko personu datu aizsardzības speciālista kursa apguve – reti kurš uzņēmums vai iestāde, sākot ar nākamo gadu, spēs iztikt bez šī speciālista pakalpojumiem, kurš uzraudzīs, lai iegūtie klientu dati tiktu izmantoti tikai tam paredzētiem mērķiem.

Tāpat ļoti pieprasīts ir KNX programmatūras pamatzināšanu kurss - mācību centrs “BUTS” ir vienīgais starptautiski sertificētais mācību centrs Latvijā, kas ir pilnvarots pasniegt šo kursu. Piedāvātā mācību programma sniedz pamatzināšanas KNX programmatūrā, kura arvien plašāk tiek izmantota  gudro māju, industriālo un citu ēku klimta un vides kontrolē.

Mācību centrs “BUTS” ir orientēts uz klienta vajadzībām un iespējām, tādēļ mācību risinājumu izstrāde mērķa, satura un laika ziņā ir process, kuru veicam sadarbībā ar klientu.

Mēs ne tikai apmācam, bet arī informējam savus klientus par nozaru aktualitātēm. Kā piemēram - no š.g. 4. septembra Valsts darba inspekcija uzsāks tematisko pārbaudi augkopības un lopkopības nozares uzņēmumos par darba aizsardzības normatīvo aktu prasību ievērošanu. Tās laikā plānots pārbaudīt uzņēmumus visā Latvijā.

 

Aicinām izmantot rudens motivāciju un pievērst uzmanību savai izaugsmei!

 

Mācību centra “BUTS” Jēkabpils filiāle
Tālrunis: 27898040, 27898022
E-pasts: jekabpils@buts.lv
Nākotnes iela 2, 2.stāvs (TC "Aura" telpās), Jēkabpils 01.09.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom