Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     307
             Vakar:      455
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Ekonomika: Citadele piešķīrusi 1,4 miljonu eiro finansējumu “Jēkabpils Gaļas namam” (0)

“Jēkabpils Gaļas nama” īpašniece SIA “Margret” investē 1,8 miljonus eiro jauna gaļas pārstrādes ceha izveidē. 1,4 miljoni eiro ir bankas Citadele finansējums. Cehs aprīkots ar vairākām modernām ražošanas iekārtām 360 tūkstošu eiro apmērā. Uzņēmums sācis piedāvāt arī jaunus pakalpojumus, piemēram, gaļas apstrādes iespējas medniekiem.

“Atvedot medījumu gaļu pie mums, to būs iespējams pārstrādāt dažādos gaļas izstrādājumos, žāvējumos un kūpinājumos. Lai medniekiem piedāvātu vēlamos gaļas apstrādes veidus un uzlabotu produktu kvalitāti, iegādājāmies jaunas gaļas žāvēšanas krāsnis, vītināšanas un aukstās kūpināšanas iekārtas, jaunu vakuumiepakotāju, gaļas maļamo mašīnu ar dzīslu atdalīšanu malšanas procesā un citas iekārtas,” stāsta “Jēkabpils gaļas nama” valdes priekšsēdētājs Normunds Teicāns.

N.Teicāns uzskata, ka, “darbojoties reģionos, ir jāspēj piedāvāt pietiekami lielu pakalpojumu un produktu klāstu, tāpēc arī nolemts vēl paplašināt darbību gaļas pārstrādes jomā. Konkurētspējas palielināšana ir kļuvusi par mūsu primāro uzdevumu, lai nodrošinātu uzņēmuma veiksmīgu darbību.”

Bankas Citadele valdes locekle Santa Purgaile: “Jēkabpils Gaļas nams” kopš darbības uzsākšanas ir veicis investīcijas gan produktu kvalitātes uzlabošanā, gan produktivitātes palielināšanā un ir labs piemērs, kā uzņēmums plāno un īsteno savu attīstību, izmantojot ES fondu līdzfinansējumu. Novērtējam, ka uzņēmums redz iespēju uzsākt produkcijas eksportu uz Igauniju un Somiju, kas būtu jauns pavērsiens uzņēmuma attīstībā.”

“Jēkabpils Gaļas nams” dibināts 2010. gadā un nodarbojas ar konditorejas un gaļas izstrādājumu ražošanu. Tāpat uzņēmumam ir vairākas ēdnīcas un veikals. Tiek piedāvāta arī svētku galdu servēšana. “Jēkabpils Gaļas nams” nodrošina darbavietas 90 cilvēkiem Jēkabpilī, un darbinieku skaits pieaugs, jaunajam ceham uzsākot darbību ar pilnu jaudu.

 

Banka Citadele ir trešā lielākā banka Latvijā pēc klientu skaita. Citadeles grupa tiek pārvaldīta no Latvijas. Tās meitas uzņēmumi un filiāles darbojas Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Šveicē. Citadele nodrošina norēķinus un karšu maksājumus, aizdevumus, noguldījumu, ieguldījumu, aktīvu pārvaldes un līzinga pakalpojumus, kā arī daudz ekskluzīvu, unikālu produktu. Citadeles vīzija ir kļūt par labāko finanšu pakalpojumu sniedzēju Baltijas valstīs privātpersonām un mazajiem un vidējiem uzņēmumiem.


Baiba Ābelniece,
Ārējās komunikācijas vadītāja,
banka Citadele

 08.09.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom