Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     15
             Vakar:      466
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Ekonomika: Vietējā veikalu tīkla “top!” apgrozījums pieaudzis par 17,7% (1)

Latvijas uzņēmējiem piederošā veikalu tīkla “top!” apgrozījums pirmajā pusgadā sasniedzis gandrīz 135 miljonus eiro, kas ir par 17,7% vairāk nekā pērn pirmajos sešos mēnešos.

“Šī gada sākums vietējam veikalu tīklam “top!” ir bijis ļoti veiksmīgs un dinamisks. Kopumā esam atvēruši 33 veikalus visā Latvijā,tostarp ieguldot līdzekļus gan jaunu ēku būvniecībā, gan to renovēšanā.Līdz ar preču sortimenta palielināšanos darbinieku un iedzīvotāju ērtībai vairākos veikalos esam veikuši arī telpu paplašināšanas darbus,” stāsta veikalu tīkla “top!” komercdirektors Edijs Bergmanis, norādot, ka arī otrajā pusgadā tiek strādāts pie jaunu veikalu atvēršanas un esošo labiekārtošanas.

Ar preču zīmi “top!” šī gada pirmajā pusgadā atvērti veikali Jaunkalsnavā, Rugājos, Žīguros, Varakļānos, Pļaviņās, Jaunjelgavā, Viesītē, Salā, Mērsragā, Neretā, Aknīstē, Subatē, Dagdā, Aglonā, Riebiņos, Lapmežciemā, Valmierā, Kalupē, Vabolē, Kraujā, Uzvarā, Špoģos, Daugavpilī, Jūrmalā, Bebrenes pagastā, Jelgavā, Ilūkstē, Aiviekstē un Slampē.

“Gandarījums, ka, augot un attīstoties, arvien vairāk spējamsniegt atbalstu vietējiem ražotājiem un to piegādātājiem, lai būtu blakus iedzīvotājiem īpaši reģionos. Tāpatlepojamies, ka šogad pavasarī kļuvām par vēl vienu partneri spēcīgāki, tādējādi 17 gadu darbības laikā esam pierādījuši sevi kā stabilu, turklāt lielākovietējiem Latvijas uzņēmējiem piederošo veikalu tīklu!” uzsver veikalu tīkla“top!” mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Ilze Priedīte.

Kopumā Latvijā šobrīd darbojas 266 pārtikas veikali, no kuriem 141 “top!” un 125 “mini top!”, kas pieder 20 vietējiem uzņēmumiem, darbavietas nodrošinot vairāk nekā 3,5 tūkstošiem darbinieku.

Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 266 pārtikas veikali, no tiem 141“top!” un 125 “mini top!”, kuri pieder 20 vietējiem uzņēmumiem: SIA “Firma Madara 89”, AS “LPB”, AS “Diāna”, SIA “LarsLimited”, SIA “Gabriēla”, SIA “Dekšņi”, SIA “Mārksmens”, SIA “Madara 93”, SIA “AA & Co”, SIA “Krista-A”, AS “Roga-Agro”, SIA “ESSA”, SIA “G.A.L.”, SIA “Lekon”, SIA “Ogres Prestižs”, SIA “Pārtikas veikalu grupa”, SIA “Oregano”, SIA “SP”, SIA “Palmas-S” un SIA “LM Jūrmala”. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 3500 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.


Ieva Balode
Vecākā projektu vadītāja 
Nords Porter Novelli 09.09.2017Komentārs

Anonīms
(01.03.2018 23:39)


visiem jusu aizdevuma un finansejuma vajadzibam no 5000 eiro lidz 150,000000 eiro Ludzu, sazinieties ar mums, izmantojot musu e-pasta adresi: servicepeakgroup@hotmail.com , lai iegutu vairak informacijas
PALDIES

Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom