Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     510
             Vakar:      580
            


twitterBlogo arī Tu!
Kultūra: Aicina uz muzikāli literāru koncertu “Zelta rudens” (0)

Jēkabpils pilsētas pašvaldības projekta “Tautieši” ietvaros 16. septembrī plkst. 15.00 Krustpils kultūras namā notiks tradicionālais rudens koncerts “Zelta rudens”. Koncertā piedalīsies ansamblis “Javir”, pārstāvji no Bērnu un jauniešu centra un citi viesi.

2016. gada nogalē Jēkabpilī ieradās biedrības “Jēkabpils NVO resursu centrs” Eiropas Komisijas programmas “Erasmus+: Jaunatne darbībā” projekta “Shareandlikevolunteering” dalībnieks Jevgēnijs Udovičenko (Yevhen Udovychenko) no Ukrainas pilsētas Zaparožje. Viņš pēc profesijas ir žurnālists, kuram Ukrainas mediju vidē pieder savs blogs. Jevgēnijs projektā darbojās 10 mēnešus, iesaistot vietējos jauniešus dažādās aktivitātēs, kuras saistītas ar žurnālistiku, režisora, operatora, moderatora un cita šāda veida amatu pienākumiem.

Jevgēnijs Jēkabpilī ir izveidojis media klubu, kurā darbojas astoņi vidusskolēni. Mediju klubā notiek debates, tiek rakstīti ziņu sižeti un izmēģinātas lomu spēles, kā arī tiek attīstīta loģiskā domāšana.

Pēc koncerta Jevgēnijs Udovičenko prezentēs videofilmu par ukraiņu ģimenēm, kuras dzīvo Jēkabpilī.

Pasākumā piedalīsies ģimenes – filmas varoņi, kuriem pēc ukraiņu biedrības tradīcijas tiks dāvināti izšūti dvieļi “rušniki”. Dvieli ģimenēs nodod nākamajām paaudzēm kā relikviju – “oberig”, kura aizsargā dzimtu.

Pasākums bez ieejas maksas

 

Jēkabpils Kultūras pārvalde 15.09.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom