Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     518
             Vakar:      580
            


twitterBlogo arī Tu!
Kultūra: Grupas “Galaktika” koncerts “Sirds vēl tic” (0)

Krustpils kultūras namā 17. septembrī plkst. 17.00 aicinām uz grupas “Galaktika” koncertu “Sirds vēl tic”. Koncertā skanēs gan dziesmas no jaunā albuma, gan dziesmas, kas jau iekļuvušas “Galaktikas” Zelta repertuārā, neizpaliks arī pārsteigumi.

Šī gada pirmajā pusē, konkrēti 30. aprīlī, grupa “Galaktika” ar lielu vērienu nosvinēja sava otrā diska “Sirds vēl tic” iznākšanu sadarbībā ar MicRec. Lielkoncertā, kurš notika grupas dzimtajā pilsētā Rēzeknē, koncertzālē “GORS”, uz skatuves pulcējās  “Galaktikas” draugi, ar kuriem kopā  ir iedziedātas jaunā diska dziesmas, kā arī draugi, ar kuriem neskaitāmas reizes ir būts uz vienas skatuves.

Pēc neskaitāmu vēstuļu un zvanu saņemšanas no cilvēkiem, kas dzīvo citās Latvijas pilsētās, grupa “Galaktika” ir paņēmusi no lielkoncerta pašu labāko un dodas pie saviem klausītājiem ar koncertu “Sirds vēl tic”.

Īpašu skanējumu visam piešķirs pavadošais sastāvs, kas tika izveidots tieši šiem koncertiem: Vadims Meļuščenkovs (bungas), Andrejs Kraliks (bass), Vadims Kraliks (ģitāra), Vitolds Gorņevs (taustiņi). Solisti un bekvokāls – Normunds Litovnieks, Ingrīda Balode, Ieva Grēvele.

Biļetes “Biļešu Paradīze” kasēs un internetā, kā arī norises vietā pirms pasākuma, cenas 6, 8, 10 EUR

 

Jēkabpils Kultūras pārvalde 15.09.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom