Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     499
             Vakar:      580
            


twitterBlogo arī Tu!
Kultūra: Jēkabpils pilsētas pašvaldībai izsaka pateicību par dalību Eiropas kultūras mantojuma dienās (0)

Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis saņēmis Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas Zemgales reģionālās nodaļas vadītājas, galvenās valsts inspektores Elvīras Mantrovas pateicības vēstuli par Jēkabpils pilsētas pašvaldības dalību Eiropas kultūras mantojuma dienās 2017.

Vēstulē E. Mantrova raksta: “Šī gada 9.un 10.septembrī ir aizvadītas tradicionālās Eiropas kultūras mantojuma dienas, kuras Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcija organizē sadarbībā ar pašvaldībām un kultūras mantojuma objektu īpašniekiem. Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas Zemgales reģionālā nodaļa augsti novērtē sadarbību un pateicas pašvaldībai un tās komandai - pasākumu organizatoriem, objektu īpašniekiem, sabiedriskajām organizācijām, muzeju, tūrisma un kultūras speciālistiem, kas nodrošināja pasākumu norisi, to saturīgumu un viesmīlīgo gaisotni”.

Par godu Eiropas kultūras mantojuma dienām 9.septembrī pie Jēkabpils Tautas nama notika āra fotogrāfiju izstādes atklāšana- “1937.gads. Atklāts Jēkabpils Aizsargu nams”. Izstādē atainotas vēsturiskas Aizsargu nama lielformāta fotogrāfijas un īsa informācija par Jēkabpils Aizsargu nama vēsturi.

Šogad Eiropas kultūras mantojuma dienas bija veltītas Latvijas vēsturei – vēsturisku notikumu vietām. Visā Latvijā pasākumi norisinājās vairāk nekā 60 vēsturisku notikumu vietās, kas pārstāvēja Latvijas vēstures gaitu no akmens laikmeta līdz 20.gadsimta dramatiskajiem notikumiem.

 

Sabiedrisko attiecību nodaļa 15.09.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom