Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     454
             Vakar:      466
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Novados: Latvijas Lauku Eksporta klubu tikšanās un seminārs LEADER projektu potenciālajiem iesniedzējiem Jēkabpils novada Slatē (0)

„Lauku partnerība „Sēlija”” aicina uz semināru LEADER programmas ietvaros - „Produkcijas  un pakalpojumu veidi lauku reģionā. Izplatīšana izmantojot interneta tirdzniecības iespējas. Kam varēs piesaistīt LEADER finansējumu 2017. un 2018. gada konkursos?”. Seminārs būs vienlaikus arī Lauku Eksporta klubu tikšanās reize.

Septembrī turpinām tradīciju, tādēļ aicinām visus interesentus 27.septembrī plkst. 11.00 Slates sabiedriskajā centrā (Rubenes pagasts, Jēkabpils novads).

Savā pieredzē un ar saistošu informāciju dalīsies lektori:

Mārtiņš Skujiņš, SIA “Saimniecība vistiņas” valdes priekšsēdētājs – “Biznesa attīstība lauku vidē, izmantojot izplatības iespējas internetā”.

Māris Zvērs, SIA “Zvērs Archery” valdes priekšsēdētājs - „Kā hobijs kļūst par biznesu”

Mārtiņa Skujiņa un viņa kompanjonu interneta tirdzniecības veikala www.inkubatori.lv bāzes vieta ir Zasas pagastā, Jēkabpils novadā un veiksmīgi darbojas vistkopības jomā, piedāvājot iegādāties inventāru. Arī šis ir veiksmīgais piemērs, kā uzdrošināties iesaistīties uzņēmējdarbībā un piepildīti saimniekot un dzīvot ārpus pilsētas.

Māris Zvērs ir jaunietis no Madonas novada, kurš savu aizraušanos – šaušana ar loku un loku izgatavošana – ir pārvērtis biznesā (www.facebook.com/Zversarchery/). Tādejādi, dzīvo darot sev patīkamu darbu. Arī viņš ir atradis iespēju, kā atrast klientus caur internetu, bet šis nav klasiskais interneta veikala stāsts – to uzzināsim 27.septembrī!

Pie tam, būs iespēja iemēģināt roku loka šaušanā ar SIA „Zvērs Archery” izgatavotajiem lokiem! Lieki teikt – šāda iespēja bieži negadās.

Visi mīļi aicināti!

 

Kā ierasts – tikšanās ir bez maksas un iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Lauku eksporta klubi tiek veidoti, lai papildinātu Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras aktivitātes Latvijas reģionos, iedrošinot esošos un topošos uzņēmējus veidot un saglabāt darba vietas uzsākot/turpinot eksportu, tādējādi stabilizējot arī kopienu ekonomiku. Šobrīd jau esoši veiksmīgi uzņēmēji dalās savā pieredzē, lai palīdzētu lauku kopienām kļūt ilgtspējīgākām un kopīgi veicinātu Latvijas lauku telpas attīstību.

Lauku Eksporta klubu tikšanās noris LEADER programmas ietvaros sadarbībā ar Zemkopības ministriju un Lauku atbalsta dienestu.

 

Lauku partnerība Sēlija

 

Seminārs LEADER projektu potenciālajiem iesniedzējiem/ atbalsts projektu ideju izstrādē:

„ Produkcijas  un pakalpojumu veidi lauku reģionā. Izplatīšana, izmantojot interneta tirdzniecības iespējas. Kam varēs piesaistīt LEADER finansējumu 2017. un 2018. gada konkursos?”

 


PROGRAMMA

Norises laiks: 2017.gada  27. septembris

Norises vieta: Jēkabpils novads, Rubenes pagasts,  Slates sabiedriskais centrs.

 
Pl. 10 30 – Ierašanās, reģistrācija;

Pl. 11 00 – 12 00 –  “Biznesa attīstība lauku vidē, izmantojot izplatības iespējas internetā”. Mārtiņš Skujiņš, SIA “Saimniecība vistiņas” valdes priekšsēdētājs.

Pl. 12 00 – 12 30 -  Iepazīšanās ar uzņēmumu, diskusijas brīvā formā.

Pl. 12 30 – 13 10  - „Kā hobijs kļūst par biznesu”.  Māris Zvērs, SIA “Zvērs Archery” valdes priekšsēdētājs.

Pl. 13 10 – 13 30 – Kafijas pauze

Pl. 13 30 – 13 50 –  LEADER programmas iespējas, Lauku partnerības “Sēlija”  SVVA stratēģijā iekļautās aktivitātes. Ieva Jātniece, LP “Sēlija” izpilddirektore.

Pl. 13 50 – 14 30 –  Diskusija – jautājumi un atbildes par izskatītajām tēmām un iespējām piesaistīt finansējumu gan LEADER projektu 2017. un  2018. gada konkursos, gan arī sadarbības veidošanas iespējām produkcijas noieta veicināšanas jomā.

 

Lelde Uzkure 20.09.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom