Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     139
             Vakar:      542
            


twitterBlogo arī Tu!
Jēkabpilī: “Sēļu sētā” norisināsies ābolu svētki (0)

30. septembrī plkst. 14.00 aicinām apmeklēt Jēkabpils Vēstures muzeja Brīvdabas nodaļu „Sēļu sēta”, kurā notiks pasākums „Ābolu diena”. Pasākumā izklaides maziem un lieliem, koncerts, izrāde, radošās darbnīcas, konkursi un āboli.

Vai jūs zinājāt, ka ābolos ir vairāk kā 50 dažādu vērtīgu vielu un tie palielina imunitāti? Ābolus ir ieteicams apēst vismaz vienu dienā. Kas var būt labāks bērniem par gardu, pie tam veselīgu produktu!

Aicinām apmeklēt 30. septembrī Jēkabpils Vēstures muzeja Brīvdabas nodaļā “Sēļu sēta” šī vērtīgā augļa svētkus, lai uzzinātu, kā iespējams dažādot tā lietošanu uzturā un veselības veicināšanā.

Jo īpaši tiks gaidītas ģimenes ar bērniem, mazākos apmeklētājus iepriecinās teātra draugu kopa “PATAPA” ar izrādi “Ābolu maiss”, jautras stafetes, rotaļas, radošās darbnīcas un, protams, dažādi ābolu gardumi un labumi. Aicinām uz pasākumu ierasties ar savu brangāko ābolu, kuru varēsiet pieteikt konkursā “Lielākais ābols 2017”.

“Ābolu dienā Sēļu sētā” uzstāsies PII “Auseklītis” ansamblis “Dziesmiņa” un Jēkabpils Bērnu un Jauniešu centra vokālais ansambis “Kamolītis”.

Pasākumā piedalās – zemnieku saimniecība “Poceri”, biedrība “Ābeļzieds”, senioru apvienība “Sasaiste”, trušu un citu mazo zvēru audzētāji, Santa Melece ar ārstnieciskajiem sīrupiem, Guntis Skuķis ar medus produkciju. Ieeja pasākumā ir bezmaksas.

 

Kate Riekstiņa,
Jēkabpils Vēstures muzeja
Komunikāciju nodaļas vadītāja 25.09.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom