Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     121
             Vakar:      542
            


twitterBlogo arī Tu!
Jēkabpilī: Bezmaksas seminārs - meistarklase “Veselīga uztura gatavošanas skola” (0)

Projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” ietvaros 28.septembrī plkst. 17:00 Jēkabpils Valsts ģimnāzijas telpās tiek piedāvāta iespēja piedalīties izglītojošā bezmaksas seminārā un meistarklasē “Veselīga uztura gatavošanas skola”.

Semināra laikā interesenti tiks informēti par veselīgas pārtikas nozīmi, cukura, sāls, pārtikas piedevu, tauku un transtaukskābju kaitīgo ietekmi uz veselību. Tāpat tiks kliedēti mīti par veselīgu uzturu, sniegti praktiski ieteikumi ikdienā noslogotiem cilvēkiem par mūsdienu uztura prasībām - ātri un veselīgi, skaidroti 21.gadsimta uztura labirinti un slēptie riski, kā arī speciālisti dalīsies padomos, kā, piemēram, našķēties veselīgi, kā mainīt neveselīgos ieradumu un ieviest jaunus, kāds ir vēlamais cukura daudzums ikdienas uzturā, kā izmantot un saglabāt sezonas produktus un citām tēmām.

Savukārt gatavošanas meistarklases laikā būs iespēja apgūt jaunas receptes un kopīgiem spēkiem tiks pagatavota un degustēta ķirbju - kokosriekstu piena krēmzupa ar zaļumu pesto, kā arī atklāts noslēpums par to, kā pagatavot gardu un veselīgu saldējumu mājas apstākļos un uzcept ābolus ar auzu pārslu drumstalām!!!

Interesentus aicina pieteikties līdz 27.septembrim, zvanot Evitai Kokinai pa tālruni 20036263, vai rakstot uz e-pastu evita.kokina@sd.jekabpils.lv.

Pasākumu vadīs sertificēta uztura speciāliste Līga Balode, kā arī pavāre un gatavošanas entuziaste Evita Rasnača.

 

Projekts Nr. 9.2.4.2/16/I/049  "Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī" tiek īstenots darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.2. pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem.

 

Informāciju sagatavoja
Evita Kokina,
Jēkabpils sociālā dienesta
projektu koordinatore 26.09.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom