Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     15
             Vakar:      466
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Novados: Festivāls “Sansusī” aicina uz rudens talku un kora “Sōla” koncertu (0)

Sestdien, 30. septembrī, aknīstieši un Aknīstes viesi tiek aicināti piedalīties alternatīvā kamermūzikas festivāla "Sansusī" tradicionālajā rudens talkā, kurai šoreiz izvēlēts vadmotīvs "Turi seju". Pēc tam gan talkotāji, gan citi interesenti tiek aicināti baudīt Latvijas Kultūras akadēmijas jauktā kora "Sōla" koncertu.

 Festivāla "Sansusī" mākslinieciskais vadītājs Armands Siliņš: "Festivāls aug ne tikai piedāvātā muzikālā baudījuma dziļumā, bet arī fiziskajā plašumā. Lai īstenotu nākamā gada festivāla ieceres, mums ir vajadzīgs pašreiz esošo pirts ēku vairāk pielāgot brīvprātīgo bāzes vajadzībām, jāpaplašina un jākopj festivāla teritorija un jāveido jaunas dabas un mūzikas iepazīšanas takas."

Talka sāksies plkst.10.00 un ilgs līdz plkst. 19.00. Talcinieki pusdienās varēs baudīt ugunskurzupu. Darbarīki iespēju robežās tiks nodrošināti uz vietas, taču talcinieki aicināti ņemt līdzi arī savus grābekļus, zāģus, cirvjus, lāpstas un darba cimdus.

Pēc talkas plānotais ugunskura koncerts uz kādas no festivāla brīvdabas skatuvēm sāksies plkst. 19.00. Uz kora „Sōla” koncertu tiek aicināti visi, gan talkotāji, gan citi kormūzikas cienītāji. Programmā skaņdarbi, kurus koris oktobra beigās izpildīs starptautiskas publikas un žūrijas priekšā Eiropas Grand Prix konkursā Tolosā.Koncerta baudītājus aicinām parūpēties arī par laikapstākļiem piemērotu apģērbu. Ieeja brīva.

Latvijas Kultūras akadēmijas jauktais koris "Sōla" dibināts 1998. gadā. Kopš 2004. gada  "Sōlas" mākslinieciskais vadītājs ir Kaspars Ādamsons, šosezon darbu uzsākuši divi jauni diriģenti – Laura Štoma un Artūrs Oskars Mitrevics, vokālā pedagoģe – Saiva Treide. "Sōlas" radošā biogrāfija ietver ne tikai solokoncertus ar dažādu laikmetu un stilu programmām, bet arī regulāri tiek veidota sadarbība ar citiem kolektīviem plaša mēroga muzikālajos un arī labdarības projektos. "Sōla" regulāri piedalās Latvijā un citviet pasaulē organizētos koru konkursos un festivālos, tādējādi popularizējot Latvijas koru un kormūzikas tradīcijas ārpus Latvijas robežām.

akniste.lv 29.09.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom