Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     443
             Vakar:      466
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Novados: Salas novada skolniece gūst panākumus VENDEN radošo darbu konkursā (0)

Ar gandrīz 100 iesūtītiem zīmējumiem un idejām noslēdzies minerālūdens ražotāja SIA VENDEN rīkotais radošo darbu konkursu Latvijas skolēniem.

Savos darbos skolēni dalījās ar idejām, ka veikalu plauktos būtu nepieciešams minerālūdens ar piparmētru, apelsīnu, mango, arbūzu, aroniju un citām neparastām garšām. Starp konkursa laureātiem ir arī Salas novada Salas vidusskolas skolniece Ērika Rodina.

Radošo darbu konkursa mērķis bija atgādināt skolēniem, ka ūdens ir neatņemama mūsu ikdienas sastāvdaļa. “Esam gandarīti par skolēnu atsaucību un daudzām neparastajām idejām, ko saņēmām. Pagaidām mūsu piedāvājumā ir ūdens ar citrona un dzērveņu garšu, taču nākotnē garšu klāsts noteikti paplašināsies. Iespējams kāda no skolēnu idejām tiks realizēta nākotnē. Mūsu žūrijas komisijai nebija viegli izvēlēties, kurus darbus apbalvot, jo visi bija saistoši un interesanti. Mēs ticam, ka Latvijas skolu jaunieši arī turpmāk būs tikpat aktīvi un radoši, kā arī atcerēsies ikdienā lietot ūdeni, kas ir tik svarīgs veselībai un labai pašsajūtai,” stāsta SIA VENDEN mārketinga vadītāja Kristiāna Zuza.

Skolēni savus zīmējumos piedāvāja idejas, ar kādu jaunu garšu varētu būt dabīgais minerālūdens, kā arī zīmēja etiķetes dizainu. Darbos tika piedāvātas gan nestandarta garšas, gan radošas idejas pudeļu formām, veidiem un noformējumiem.

Labāko darbu autori balvā saņems komplektu, kurā ietilpst gan atspirdzinošas un garšīgas balvas, gan ikdienā noderīgas lietas ar uzņēmuma simboliku.


Marta Kive,
Konkursa koordinatore 30.09.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom