Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     121
             Vakar:      542
            


twitterBlogo arī Tu!
Jēkabpilī: Autobusu grezno Jēkabpils tūrisma objektu attēli (0)

Viens no SIA “Jēkabpils autobusu parks” autobusiem ieguvis jaunu ietērpu - tā sānus rotā Jēkabpils pilsētas tūrisma objektu attēli – Mežaparka pludmale, Mazais vijolnieks, Zirgs, Vecpilsētas laukums un citi.

Tieši tādu ideju - uz autobusiem reklamēt Jēkabpils tūrisma objektus - pavasarī notikušajā pasažieru aptaujā bija izteikuši vairāki respondenti.  - Ar katru gadu pasažieri kļūst prasīgāki un vēlas, lai salonos būtu ērtāki sēdekļi, nebūtu ne par karstu, ne arī auksti. To ņemam vērā, kad iegādājamies jaunus autobusus. Taču svarīgs ir arī autobusa ārējais izskats, tāpēc šobrīd cenšamies kaut dažus atsvaidzināt ar krāsainiem akcentiem, kuri izraisītu interesi par  Jēkabpili. Tāpat reklāmu izmantojam, lai popularizētu un piedāvātu sava uzņēmuma pakalojumus  aizvien plašākam klientu lokam,- skaidro SIA “Jēkabpils autobusu parks” direktors Jānis Ščerbickis.

Autobusa vizuālās izmaiņas novērtē arī pasažieri. Antra: - Jā, pamanīju, ka uz autobusa jauni zīmējumi. Spilgti un saulaini! Ziemas aukstumā tie atgādinās, ka drīz jau būs vasara. Irina: - Šie dzeltenie autobusi gan man ne visai patīk, maz vietas, bet attēli ir labi. Saredzami jau pa lielu gabalu.


Valda Priekule 30.09.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom