Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     476
             Vakar:      580
            


twitterBlogo arī Tu!
VUGD ziņas: Jelgavas novadā dzēsti divi ugunsgrēki, Jēkabpilī atbrīvo kaķēnus (0)

 

Aizvadītajās dienās, laika posmā no šī gada 29.septembra plkst. 6.30 līdz 2.oktobrim plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 21 izsaukumu – septiņus uz ugunsgrēku dzēšanu,12 uz glābšanas darbiem, bet divi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Šonakt plkst. 3.22 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Jelgavas novada Zaļenieku pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg jumta pārsegums bēniņos 12m2 platībā un koka priekštelpa 10m2 platībā. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 4.55.

Šorīt plkst. 6.07 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Jelgavas novada Zaļenieku pagastu, kur ugunsgrēks bija izcēlies vienstāvu dzīvojamās mājas bēniņos. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka bēniņos dega sadzīves atkritumi 30m2 platībā. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 8.12.

Aizvadītajās dienās ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros Neretas novadā  un Atmodas ielā Jelgavā dega sausā zāle, Jelgavas novada Elejas pagastā dega vieglā automašīna, Kandavas novada Vānes pagastā dega pirts, Bērzes ielā Dobelē dega atkritumi, bet Robežu ielā Jelgavā dega dūmvada fasāde.

Palīdzot nelaimē nonākušiem cilvēkiem, ugunsdzēsēji glābēji sestdien Auces novada Vītiņu pagastā glābēji atbrīvoja traktora kabīnē iesprūdušu cilvēku un nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Svētdien Jelgavas novada Sesavas pagastā mežā bija apmaldījušās divas sievietes, izmantojot skaņas signālus, sievietēm norādīts pareizais virziens izejai no meža.

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, ugunsdzēsēji glābēji sestdien Rīgas ielā Jēkabpilī atbrīvoja divus kaķēnus, kuri bija iestrēguši starpstāvu pārsegumā.

Visā Latvijā aizvadītajās brīvdienās VUGD saņēma 91 izsaukumu – 35 uz ugunsgrēku dzēšanu, 41 uz glābšanas darbiem, bet 15 no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

 

Ilze Dāme-Birziņa
VUGD Prevencijas un
sabiedrības informēšanas nodaļa 02.10.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom