Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     138
             Vakar:      542
            


twitterBlogo arī Tu!
Jēkabpilī: Evakuēts un norobežots Jēkabpils tiesu nams (papildināts) (0)

Nepatīkami nedēļas rīts iesācies Jēkabpils rajona tiesas darbiniekiem.  Šodien, laika posmā līdz plkst. 10.00 evakuēti visi Jēkabpils rajona tiesas darbinieki. Tiesas nams ierobežotas ar norobežojošajām Valsts policijas lentām. Tāpat notikuma vietā ieradusies valsts policija, viena Valsts ugunsdzēsēju un glābšanas dienesta brigādes automašīna, kā arī Neatliekamā medicīniskā palīdzība. Vienu brīdi tiesu nama apkārtnē uzkavējušies arī  tiesu nama apsardzes darbinieki.

 

Plašāku informāciju, kādēļ izsauktas attiecīgās iestādes un kāds ir bijis iemesls darbinieku evakuēšanai, neviens nesniedz. Jēkabpils Valsts policijas Jēkabpils iecirkņa priekšnieks Zigmunds Januševskis apstiprināja, ka notikuma vietā darbojas Valsts policijas darbinieki, ēka ir evakuēta un norobežota piekļuve pie tās, bet sīkāku informāciju nesniedza, norādot, ka par to atbild Valsts policijas preses dienests.

Neoficiāla informācija no tiesu nama darbiniekiem gan liecina, ka rīta pusē saņemts zvans no nezināmas personas, ka ēkā ievietots spridzeklis. Tāpat darbinieki zināja teikt, ka ne ātrāk kā līdz plkst. 13.00 ēkā iekļūt nebūs iespējams.

Pēcpusdienā Valsts policijas Zemgales reģionālās pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece skaidroja, ka Valsts policija vienkārši veikusi savus ikdienas darbus, un, ja būtu kas noticis, tas tiktu paziņots.

Justīne Iie 02.10.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom