Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     121
             Vakar:      542
            


twitterBlogo arī Tu!
Jēkabpilī: 3.oktobrī Jēkabpilī autovadītāji bez maksas var pārbaudīt auto tehnisko stāvokli (0)

No 2. līdz 10. oktobrim Rīgā un lielākajās Latvijas pilsētās notiks ikgadējās auto servisa dienas. 

To laikā autovadītāji aicināti uz bezmaksas automobiļu pārbaudēm, kuru laikā būs iespēja noskaidrot automobiļu drošības sistēmu un to elektroapgāžu darbību. Tāpat ar profesionāla aprīkojuma palīdzību varēs pārbaudīt arī lukturus un to regulējumu, kā arī riepu atbilstību. Papildus auto tehniskajām pārbaudēm autovadītāji varēs uzdot jautājumus kvalificētiem auto aprūpes speciālistiem par mūsdienīgu auto diagnostiku, apkopi un uzturēšanu. 

„Vēlamies aicināt autovadītājus aizdomāties, cik kvalitatīvu un atbilstošu aprūpi mūsu auto saņem ikdienā. Tēma ir aktuāla katru gadu, jo īpaši iestājoties tumšākam un aukstākam laikam. Arvien biežāk mūsdienu automašīnu kvalitatīvai apkopei nepieciešamas īpašas diagnostikas iekārtas, ar kuru palīdzību autovadītāji ziemā var justies drošāk, jo viņi rod lielāku pārliecību, ka to automobiļi darbojas pilnvērtīgi,” stāsta DBS Autoskolas direktors Jānis Vanks.

”Viena no svarīgākajām Circle K vērtībām vienmēr bijusi drošība vienam par otru, par sabiedrību un vidi, kurā dzīvojam. Autovadītāji, parūpējoties par savas automašīnas tehnisko stāvokli, palīdz justies drošāk sev, līdzbraucējiem un arī citiem satiksmes dalībniekiem,” stāsta Circle K pārstāve Kristīne Lazdiņa.

Bezmaksas pārbaudes notiks Rīgā, Jēkabpilī, Rēzeknē, Valmierā, Jelgavā, Talsos, Liepājā. Visās pilsētās tiks veikta auto elektronikas un drošības sistēmu diagnostiska, varēs novērtēt riepu stāvokli (protektora atlikums, ražošanas gads u.c.), veikt nepieciešamo riepu spiediena korekciju, lampu gaismas stara novērtējumu un noskaidrot citu interesējošo informāciju. 

 

Automašīnu bezmaksas pārbaudes notiks no plkst. 11.00 līdz 18.00:

 

  • 2. oktobris Rīga: Circle K DUS Ulmaņa gatve 110
  • 3. oktobris Jēkabpils: Circle K DUS Rīgas iela 218G un CSDD Ā.Elksnes iela
  • 4. oktobris Rēzekne: Circle K DUS Atbrīvošanas aleja 143b un CSDD Jupatovkas iela 1A
  • 5. oktobris Valmiera: Circle K DUS Stacijas iela 29 un CSDD Eduarda Lācera iela 3
  • 6. oktobris Jelgava, Circle K DUS Brīvības bulvāris 1 un CSDD Satiksmes iela 2a
  • 9. oktobris Talsi: Circle K DUS “Jaunratnieki”, Jaunzemes, Ģibuļu pagasts, Talsu novads un CSDD Fr.Blumbaha iela 11
  • 10. oktobris Liepāja, Circle K DUS Esperanto iela 2/8 un CSDD Brīvības iela 148


Par DBS:
Drošas Braukšanas Skola darbojas kopš 2005. gada, un ir vienīgā šāda tipa skola, kas sagatavo B un citu kategoriju vadītājus, apmāca profesionāļus, māca drošu braukšanu, kā arī piedāvā ekonomiskas un videi draudzīgas braukšanas apmācības autoparkiem. DBS kopā ar Circle K, Bosch Car Service un CSDD jau ceturto gadu organizē akcijas, lai veicinātu automašīnu tehniskā stāvokļa uzlabošanu un pievērstu pastiprinātu uzmanību auto drošībai.

Foto: dbs arhīvs 03.10.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom