Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     448
             Vakar:      499
            


twitterBlogo arī Tu!
VUGD ziņas: Vakardien Saulkrastu novadā noticis sprādziens dzīvojamā mājā (0)

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 5.oktobra plkst. 6.30 līdz 6.oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests saņēma (VUGD) 31 izsaukumu – deviņus uz ugunsgrēku dzēšanu, 19 uz glābšanas darbiem, bet trīs no izsaukumiem bija maldinājumi. 

Vakardien plkst. 20.32 VUGD saņēma izsaukumu uz Saulkrastu novadu, kur dzīvojamā mājā bija noticis sprādziens, sagruvusi ēka un, iespējams, tajā atradās cilvēki. Ugunsdzēsējiem glābējiem ierodoties konstatēts, ēkā bija notikusi eksplozija, kā rezultātā ēka sagruvusi, bija izcēlies ugunsgrēks un joprojām notika vairāki nelieli sprādzieni. Ugunsdzēsēji glābēji nekavējoties uzsāka cilvēku meklēšanas un glābšanas darbus, kā arī veica ugunsgrēka dzēšanas darbus un jauca ēkas konstrukcijas, lai būtu droši glābējiem veikt cilvēku meklēšanu. Nakts laikā glābēji zem sagruvušās ēkas atrada piecus bojāgājušus cilvēkus. Glābšanas darbi pabeigti šorīt plkst. 7.03 un visus šī negadījuma iemeslus noskaidros Valsts policija.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, siena ruļļi, lapu kaudze, celtniecības putekļi, matracis, elektrības vadi, apgaismes stabs, vieglā automašīna, mikroautobuss un piekabe, sodrēji ēkas dūmvadā un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

 

Sagatavoja Prevencijas un
sabiedrības informēšanas nodaļa


 06.10.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom