Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     475
             Vakar:      499
            


twitterBlogo arī Tu!
VUGD ziņas: Šonakt Tukumā dzēsts ugunsgrēks dzīvojamā mājā (0)

Aizvadītajās dienās, laika posmā no šī gada 6.oktobra plkst. 6.30 līdz 9.oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 23 izsaukumus – astoņus uz ugunsgrēku dzēšanu un 15 uz glābšanas darbiem.

Naktī uz pirmdienu plkst. 3.33 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Talsu ielu Tukumā, kur, saskaņā ar sākotnējo informāciju, deg šķūnis. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka deg šķūņi 150m2 platībā un blakus esošās vienstāvu dzīvojamās mājas jumta konstrukcija 20m2 platībā. No dzīvojamās mājas tika evakuēts cilvēks. Ugunsgrēks likvidēts šorīt plkst. 6.11.

Aizvadītajās dienās ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kurosdega atkritumi, lopbarības pupas, divas vieglās automašīnas, sodrēji divu ēku dūmvados un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Piektdien ap plkst. 11.00 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Jaunjelgavas novada Sērenes pagastu, kur bija nepieciešams sakārtot ceļa braucamo daļu. Ierodoties notikuma vietā, ar absorbenta palīdzību tika savākta no traktortehnikas izlijusi dīzeļdegviela apmēram 100m2 platībā.

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, ugunsdzēsēji glābēji piektdien Krišjāņa Valdemāra ielā Dobelē atbrīvoja divus baložus, kuri atradās trīsstāvu dzīvojamās mājas bēniņos un saviem spēkiem nespēja tikt laukā.

Visā Latvijā aizvadītajās brīvdienās VUGD saņēma 81 izsaukumu – 33 uz ugunsgrēku dzēšanu, 41uz glābšanas darbiem, bet septiņi no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

Ilze Dāme-Birziņa
VUGD Prevencijas un
sabiedrības informēšanas nodaļa 09.10.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom