Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     456
             Vakar:      499
            


twitterBlogo arī Tu!
Sports: Sporta notikumu mozaīka (0)

 

"Jūrmalas pilsētas domes Paralimpiskie kausi "TU VARI""

7. oktobrī Kaugurciemā notika sacensības Taku-O triatlonā, kurā tika summēti iegūtie punkti PreO distancē, Fotoorientēšanās un TempO distancē, bet 8.oktobrī norisinājās sacensības Taku-O stafetē.
Līdz šim tauta triatlonu pazīst kā vienu no daudzcīņas jeb trīscīņas sporta veidiem, kur noteicošais rādītājs ir fiziskais spēks, izturība un ātrums. Savukārt Taku-O sacensībās, kur augstu rezultātu sasniegšanai fiziskais spēks un ātrums nav noteicošais rādītājs, bet gan precizitāte, uzmanība un atjautība, arī ir iespējamas trīscīņas sacensības, kuras ir pieejamas gan lēnas un mierīgas pastaigas cienītājiem, gan arī tiem, kuri pārvietojas ar palīglīdzekļiem.
Taku-O triatlonā jēkabpilietim Guntim Jakubovskim godpilnā 3. vieta, piekāpjoties rīdziniekam Andrejam Šulcam un krāslavietim Vjačeslavam Laukaševicam. Taku-O stafetē, vērtējot kopā paralimpisko un atklāto grupu, Guntim Jakubovskim un Valdim Strodam 3. vieta.

 

Jēkabpils sporta centra balvu izcīņa šahā

Brīvdienās Jēkabpils sporta centra ēkā norisinājās šaha turnīrs pēc Šveices sistēmas 6 kārtās, pulcējot 18 šahistus.
A turnīrā (1. klases un augstākas kvalifikācijas) uzvarēja meistarkandidāts Alvis Vanaģelis, atstājot aiz sevis meistaru Gunti Jankovski un meistarkandidātu Ģirtu Kiršbergu.B turnīrā (otrās un zemākas sporta klases) pirmā vieta Andrim Tutinam, otrajā vietā Liāna Stulpiņa, trešais Renārs Petrovs. Nākamais turnīrs notiks 4. novembrī plkst. 10:00.

 

Pirmā uzvara ledus arēnā

Aizvadītajā nedēļas nogalē turpinājās Daugavpils pilsētas 2017/2018 atklātais hokeja čempionāts senioru grupā, kur Jēkabpils komanda tikās ar komandu “Latgols”, izcīnot uzvaru 2:0, vārtus guva Māris Lūķis un Jurijs Foresjaks.

 

Noslēdzies SEB MTB maratons

7. oktobrī Jaunmārupē noslēdzās SEB MTB maratons 2017, kur pozitīvām emocijām trasē devās arī Jēkabpils velobraucēji.
Mammadaba veselības distanci izbrauca Sergejs Mihaļevs (8.vieta) un Ainārs Ludboržs (10.vieta), kurš kopvērtējumā ierindojies 5. vietā, savukārt VIRŠI-A distancē savus spēkus pārbaudīja Raimonds Bruks un Nauris Timofejevs.

Informāciju sagatavoja 
Madara Jakubovska,
Jēkabpils sporta centrs
Sabiedriskās attiecības 09.10.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom