Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     473
             Vakar:      499
            


twitterBlogo arī Tu!
Sabiedrība: Jēkabpiliete ziedo 60 pašadītus zeķu pārus (0)

Biedrība “Jēkabpils NVO resursu centrs” saņēma ziņu, ka Jēkabpils iedzīvotāja Māra Zujeva labprāt ziedotu pašadītas vilnas zeķes labdarībai – pansionātu iemītniekiem, jaundzimušajiem, bērniem, sievietēm.

Tiekoties ar Māru, noskaidrojām, ka zeķes tapušas visa gada garumā, vakaros skatoties televizoru.  Māra saka: “Kāpēc rokām jābūt bezdarbībā, tās jāizkustina!”

Māra stāsta, ka meklējusi Jēkabpilī organizāciju, kas vēlētos ziedojumu pieņemt, lai zeķes tālāk dāvinātu pēc nepieciešamības. Tā kā paziņa no sociālā dienesta ieteikusi un pati arī jau vairākkārt dzirdējusi, ka “Jēkabpils NVO resursu centrs” ir liela organizācija un nodarbojas ar labdarības akcijām, Māra nolēmusi piezvanīt biedrībai un izteikt savu vēlmi. Un sadarbība izveidojās!

Jēkabpils NVO resursu centrs izsaka vislielāko PALDIES Mārai par nesavtību, labestību, čaklumu un vēlmi atbalstīt līdzcilvēkus! Ne katru dienu mūsu biedrības praksē nākas vērot tādu dāsnumu. Par līdzīgu zeķu dāvināšanas akciju mums stāstīja pieredzes apmaiņas braucienā Ventspilī, kur zeķes adīja visa pensionāru biedrība, lai tās tālāk nodotu gados veciem vientuļiem iedzīvotājiem un bērniem.

Zeķu pāri līdz Ziemassvētkiem atradīs visus savus īpašniekus, jo tūlīt sāksies labdarības laiks. Biedrība “Jēkabpils NVO resursu centrs” apņemas katram Māras adītajam zeķu pārim pievienot norādi par adītāju un dāvinātāju un Ziemassvētku novēlējumu. Ceram, ka valkātāju pateicība sasniegs Māras kundzi, vēlreiz paldies!


Ligita Upīte,
Brīvprātīgā darba koordinators
Jēkabpils NVO resursu centrs 09.10.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom