Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     448
             Vakar:      499
            


twitterBlogo arī Tu!
VUGD ziņas: Ugunsdzēsēji glābēji Zemgalē saņēma trīs izsaukumus (0)

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 9.oktobra plkst. 6.30 līdz 10.oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus – vienu uz ugunsgrēka dzēšanu, vienu uz glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums.

Plkst. 12.56 ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumu, kurā Jaunjelgavas novada Seces pagastā vienstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 1m2 platībā. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 14.25.

Ap plkst. 22.00 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Lauku ielu Tukumā, kur dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka divstāvu dzīvojamā mājā notiksi nepareiza apkures iekārtas ekspluatācija. Degšana netika konstatēta un tika izvēdinātas telpas. Piedūmotajās telpās atradās vīrietis, kurš tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 28 izsaukumus – 13 uz ugunsgrēku dzēšanu, 13 uz glābšanas darbiem, bet divi no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

 

Ilze Dāme Birziņa
VUGD Prevencijas un
sabiedrības informēšanas nodaļa 11.10.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom