Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     466
             Vakar:      499
            


twitterBlogo arī Tu!
Pašvaldība: Jēkabpils pilsētas jauniešu domes sastāvā apstiprināti jaunie biedri (0)

Jēkabpils jauniešu dome ir Jēkabpils pilsētas domes izveidota institūcija ar mērķi sekmēt pašvaldības jauniešu sadarbību, pieredzes apmaiņu un iniciatīvas darbā ar jaunatni.

Pamatojoties uz Jēkabpils pilsētas jauniešu domes nolikumu, jauniešu domes sastāvs tiek apstiprināts uz trim gadiem ar domes priekšsēdētāja vietnieka sociālos jautājumos rīkojumu, tomēr jaunieši pēc savas vēlēšanās var tikt izlēgti no jauniešu domes sastāva. Sakarā ar vidusskolu absolvēšanu šī gada vasarā no darbības jauniešu domē atteicās 8 jaunieši.

Augusta mēnesī tika izsludināta pieteikšanās jauniešu domes sastāvam. Kopumā līdz 20. septembrim vēlmi darboties jauniešu domes sastāvā izteica 17 jaunieši. Sakarā ar lielo pieteikumu skaitu tika organizēta jauno locekļu atlase intervijas veidā. Jauniešu vērtēšanā piedalījās 12 esošie jauniešu domes biedri, Domes priekšsēdētāja vietniece sociālos jautājumos Līga Kļaviņa un Jaunatnes lietu speciāliste Ieva Gādmane.

9. oktobrī ar Domes priekšsēdētāja vietnieces sociālos jautājumos Līgas Kļaviņas rīkojumu tika apstiprināts jaunais Jēkabpils pilsētas jauniešu domes sastāvs. Kopumā sastāvā tika uzņemti 8 jauni biedri, kuri iegūst izglītību Jēkabpils Valsts ģimnāzijā, Jēkabpils 3.vidusskolā, Salas vidusskolā un Latvijas Lauksaimniecības universitātē.

 

Foto: Dāvis Broks

Informāciju sagatavoja
Ieva Gādmane
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļas
Jaunatnes lietu
speciāliste 12.10.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom