Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     475
             Vakar:      499
            


twitterBlogo arī Tu!
Pašvaldība: Veselības veicināšanas pasākums “Veselīgas vingrošanas nodarbību cikli bērniem grupās” (0)

Projektā „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” (projekta identifikācijas Nr. 9.2.4.2/16/I/049) tiek organizēts veselības veicināšanas pasākums “Veselīgas vingrošanas nodarbību cikli bērniem grupās”.

Pasākuma mērķis - popularizēt fizisko aktivitāšu pozitīvo nozīmi vispārējās organisma veselības uzturēšanā un veselības problēmu attīstības novēršanā. Pasākuma laikā 2017., 2018. un 2019.gadā Jēkabpils vispārizglītojošo skolu: Jēkabpils 2.vidusskolas, Jēkabpils 3.vidusskolas un Jēkabpils pamatskolas 1.līdz 4.klašu audzēkņiem tiks nodrošinātas interaktīvas nodarbības par vingrošanas nozīmi katram 1.-4.klašu kolektīvam un tiks organizētas vingrošanas nodarbības grupu nodarbību veidā 2 grupām katrā skolā, lai popularizētu vingrošanas pozitīvo nozīmi un novērstu veselības problēmu attīstību, kā arī veselīgu dzīvesveida paradumu – regulāru fizisko aktivitāšu - nostiprināšanu.

16.oktobrī pasākums tiks uzsākts Jēkabpils 2.vidusskolā un Jēkabpils 3.vidusskolā ar interaktīvo nodarbību ciklu. Laikā no 16.oktobra līdz 20.oktobrim nodarbības notiks visiem pirmo līdz ceturto klašu audzēkņiem šajās skolās. Pēc interaktīvo nodarbību noslēguma katrā skolā tiks komplektētas pirmās vingrošanas grupas. Interaktīvās nodarbības klašu kolektīviem un grupu vingrošanas nodarbības vadīs Aleksandra Krūmiņa, sertificēta fizioterapeite ar vairāku gadu pieredzi darbā ar bērniem.

Vairāk par projekta pasākumiem skat. www. jekabpils.lv  sadaļā Sabiedrība – Veselība – Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi.
Projekts Nr. 9.2.4.2/16/I/049  "Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī" tiek īstenots darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.2. pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem.

 

Informāciju sagatavoja
Žanete Tiltiņa,
Veselības veicināšanas koordinētāja
Jēkabpils pilsētas pašvaldībā 12.10.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom