Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     237
             Vakar:      683
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Kaimiņos: Mūsdienu mākslas galerijā atklās Andra Ungura personālizstādi “Sakars” (0)

Mūsdienu mākslas galerijā no 17.oktobra līdz 17.novembrim būs apskatāma mākslinieka Andra Ungura personālizstāde “Sakars”. Izstādes atklāšana un tikšanās ar autoru notiks 17.oktobrī plkst. 18:00.

Izstādē būs iespēja aplūkot abstraktā ekspresionisma virzienā tapušās gleznas laika posmā no 2014.gada un speciāli šai izstādei radītus darbus, tajā skaitā instalāciju, kas veltīta ekoloģijas tēmai. “Mana saskare ar mūziku – visabstraktāko no mākslām – radīja iekšēju nepieciešamību skaņu kompozīciju un ritmu pārvērst krāsu ekvivalentā. Māksla man nozīmē ielaušanos citā, vārdos neaprakstāmā telpā,” topošo izstādi raksturo A.Ungurs.

“Šī būs Andra pirmā personālizstāde, tādēļ ir ļoti interesanti un brīnišķīgi būt lieciniekam cilvēka transformācijai – gan dzīves, gan radošā plaknē. Transformācija un pārveidošanās ir interesantākais, kas ar cilvēku var notikt. Mums ir iespēja saņemt atpakaļsaiti jau no citas dimensijas,” izstādi komentē Mūsdienu mākslas galerijas vadītājs Raimonds Vindulis. 

Līdz šim A.Ungurs piedalījies izstādēs Marka Rotko mākslas centrā Daugavpilī un Mencendorfa namā Rīgā.

Turpinot bērnu mākslas izglītības programmu, oktobrī Mūsdienu mākslas galerijā norisināsies izstādei veltīta radošā darbnīca bērniem Sintijas Kampānes vadībā.

Mūsdienu mākslas galerija atrodas Rīgas ielā 108a, Līvānos, tās apmeklējums – bez maksas, darba laiks – no trešdienas līdz sestdienai no plkst.12:00-18:00. Galerijas mērķis ir sekmēt dažādas mākslas izpausmes reģionā un vecināt to pieejamību vietējiem iedzīvotājiem, nodrošinot kvalitatīvu un inovatīvu kultūras pasākumu piedāvājumu.


Vairāk informācijas: 
www.facebook.com/ musdienu maksla

Lāsma Vindule
Mūsdienu mākslas galerija
Biedrības “Galerija” 
valdes locekle 13.10.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom