Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     147
             Vakar:      542
            


twitterBlogo arī Tu!
Pašvaldība: Notiks lekcija par fizisko aktivitāšu pozitīvo ietekmi uz garīgo veselību (0)

17.oktobrī plkst.17:00 Jēkabpils pamatskolā (Rīgas ielā 200) notiks lekcija par tēmu “Psihiskās un somatiskās veselības saistība – fizisko aktivitāšu pozitīvā ietekme uz psihisko veselību”.

Lektors - Salas vidusskolas un Salas novada pirmsskolas izglītības iestādes “Ābelīte” sporta skolotājs Pēteris Krastiņš. Pētera pārziņā ir Salas novada sporta dzīves organizēšana un vadīšana. Viņš ir arī Sēlijas sporta skolas treneris (specializācija – futbols). Arī savā brīvajā laikā Pēteris ir aktīva un veselīga dzīvesveida piekritējs.

Lekcijā stāstīs gan par fizisko aktivitāšu ietekmi uz cilvēka garīgo veselību, gan par fiziskās izturības attīstīšanu un stājas nostiprināšanu bērniem un jauniešiem.

Lekcijas ilgums 2 stundas. Ieeja apmeklētājiem bez maksas!

Lekciju organizē Jēkabpils Iekļaujošas izglītības atbalsta centrs Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/049 "Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī" ietvaros. Projekts Nr. 9.2.4.2/16/I/049  "Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī" tiek īstenots darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.2. pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem.


Informāciju sagatavoja
D.Laizāne
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Iekļaujošas izglītības atbalsta centra
izglītības darba speciāliste 14.10.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom