Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     135
             Vakar:      542
            


twitterBlogo arī Tu!
VUGD ziņas: Vakar ugunsgrēkā Jēkabpilī cieta cilvēks (0)

Aizvadītajās dienās, laika posmā no šī gada 13.oktobra plkst. 6.30 līdz 16.oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 25 izsaukumus – sešus uz ugunsgrēku dzēšanu, 18 uz glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums.

Svētdien plkst. 11.58 VUGD saņēma izsaukumu uz Bebru ielu Jēkabpilī, kur garāžā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka garāžā vieglajai automašīnai gruzd elektroinstalācija 0,1m2 platībā. No piedūmotās garāžas tika izglābti divi vīrieši, no kuriem viens bija cietis un nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD)mediķiem. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 12.25.

Aizvadītajās dienās ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kurosdega atkritumi, elektrības rozete, sodrēji ēkas dūmvadā un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Sestdien Auces novada Vecauces pagastā palīdzība bija nepieciešama diviem vīriešiem, kuri apmaldījušies mežā. Izmantojot skaņas signālus, vīriešiem tika norādīts pareizais virziens izejai no meža.

Palīdzot nelaimē nonākušiem cilvēkiem, sestdien ap plkst. 2.00 Pļaviņu novada Klintaines pagastā no kraujas tika izcelts tajā iekritis vīrietis un nodots NMPD mediķiem.

Sestdien Viesītes novada Viesītes pagastā no ezera tika izcelts noslīcis cilvēks, kurš nodots Valsts policijas darbiniekiem.

Palīdzot nelaimē nonākušiem dzīvniekiem, piektdien ugunsdzēsēji glābēji Neretas novada Neretas pagastā no koka nocēla kaķi, bet sestdien kaķi no koka nocēla Mazajā Salātu ielā Bauskā.

Visā Latvijā aizvadītajās brīvdienās VUGD saņēma 66 izsaukumus – 20 uz ugunsgrēku dzēšanu, 32 uz glābšanas darbiem, bet 14 no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

 

Ilze Dāme Birziņa
VUGD Prevencijas un
sabiedrības informēšanas nodaļa 16.10.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom