Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     477
             Vakar:      580
            


twitterBlogo arī Tu!
Jēkabpilī: Valmieras kinostudijas izrāde bērniem “Rotaļlietu stāsts” (0)

18. oktobrī plkst. 11.00 Jēkabpils Tautas namā viesosies Valmieras kinostudija, kas, uzsākot savu sesto sezonu, šoruden mazajiem skatītājiem piedāvā jauku muzikālo izrādi “Rotaļlietu stāsts”.

Iedomājies, kā jebkura lieta rīkotos, ja tā būtu dzīva... Tas rada daudz prieka, smieklu un pārdomu pēc izrādes noskatīšanās.

Izrādes notikumi raisās ap mazā Toma rotaļlietām, kuras atdzīvojas, cilvēkiem izejot no istabas. Kad dzimšanas dienā tiek dāvinātas jaunas rotaļlietas, sākas uztraukums par savu vietu Tomiņa rotaļlietu topā. Pārpratumi, joki, dziesmas, dažādas satraucošas situācijas un, protams, laimīgas beigas. Vērtības joprojām paliek nemainīgas, un arī šajā izrādē tiek runāts par draudzību, palīdzību vājākam, cīņu par taisnību un labestību.

Izrādes režisors Imants Strads saka: “Man šī rotaļlietu tēma ir ļoti tuva, jo mēs bērnībā nespēlējām spēlītes datoros vai telefonos, bet paši piešķīrām lietām indentitātes, tas ievērojami attīstīja mūsu fantāziju, un mans sapnis ir nodot šo prasmi fantazēt nākamajām paaudzēm.”

Lomās gan jaunie, gan pieredzējušie profesionālie aktieri no dažādiem Latvijas teātriem.

Biļetes “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā.

Biļetes cena 3 EUR.

 

Jēkabpils Kultūras pārvalde 17.10.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom