Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     182
             Vakar:      507
            


twitterBlogo arī Tu!
Pašvaldība: Piedalīsies konferencē ’’Bērni nepiedzimst ar aizspriedumiem’’ (0)

Šī gada 19. un 20.oktobrī Jēkabpils pilsētas pašvaldības Iekļaujošas izglītības atbalsta centra vadītāja Sarmīte Safronova piedalīsies Zviedrijas vēstniecības (sadarbībā ar Zviedru institūtu, Glada Hudik teātri (Zviedrijā) un Velku biedrību) organizētajā konferencē. Konference notiek projekta "Bērni nepiedzimst ar aizspriedumiem" ietvaros.

Ar šo projektu plānots uzrunāt izglītības jomas profesionāļus un skolēnus, lai visi kopā veidotu tolerantu un cieņpilnu Latvijas sabiedrību. Būs iespēja smelties iedvesmu no skolu projekta Zviedrijā, kam ir dots nosaukums "Bērni nepiedzimst ar aizspriedumiem". Bērni patiesi nepiedzimst ar aizspriedumiem. Tos viņi iegūst no mums, pieaugušajiem.

Glada Hudik teātrim ir pieredze veidot "satikšanos ārpus iedomātajām robežām", integrējot bērnus ar attīstības traucējumiem sabiedrībā. Skolu projektā "Bērni nepiedzimst ar aizspriedumiem" Zviedrijā piedalījušies jau ap 40 000 skolēnu. Konferences organizatori ir pārliecināti, ka šo pašu projektu var piemērot jebkurai skolai pasaulē un jebkurā valstī. Latvija ir pirmā valsts, kam būs iespēja to iepazīt ārpus Zviedrijas. Rīkotāju mērķis ir veicināt pieejamību, integrāciju un savstarpēju cieņu sabiedrībā.

 

Informāciju sagatavoja
D.Laizāne,
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Iekļaujošas izglītības atbalsta centra
Izglītības darba speciāliste 18.10.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom