Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     218
             Vakar:      542
            


twitterBlogo arī Tu!
Sabiedrība: Jēkabpilī notiks diskusija jauniešiem “Es. Es esmu. Es esmu Latvija un Eiropa.” (0)

2017. gada 31. oktobrī Jēkabpils 2.vidusskolā pulcēsies 100 Jēkabpils un tuvāko skolu 10., 11.klases jaunieši, lai runātu par sevi un mums – Es. Es esmu. Es esmu Latvija un Eiropa. Diskusiju vadīs multimākslinieks Kaspars Blūms-Blūmanis, “Eiropas Kustība Latvijā” prezidents Andris Gobiņš un padomniece Liene Valdmane.

 Latvijā jauniešu skaits ik gadu sarūk par 5,7% (CSP). Jaunieši ir tie, kas veidos Latvijas nākotni. Kādas ir jauniešu vērtības, vai un kā viņi redz savu vietu sabiedrībā, vai prot un vēlas izmantot iespējas iesaistīties tās līdzveidē? Šie un vēl citi jautājumi brīvā, drošā un atbalstošā gaisotnē tiks skarti diskusijas laikā mudinot domāt, būt zinošiem, saprast savas stiprās puses, būt aktīvai sabiedrības daļai un apzināti veidot vidi, kurā dzīvojam.

Diskusijas 2017. gada rudenī un 2018. gada pavasarī notiks 8 Latvijas pilsētās. Pēc diskusijām jaunieši tiks aicināti piedalīties Latvijas jauniešu vērtību ABC izveidē

"PATSkaņi vai LĪDZskaņi - MĒS". Jauniešu definētās vērtības tiks apkopotas digitālā lietotnē, kas būs publiski pieejama 2018. gada rudenī. Lietotnes struktūru veidos 33 latviešu alfabēta burti, katrs kalpojot par sākuma burtu kādai jauniešu vērtībai.

Iespējams, ka tieši Jēkabpils jaunieši ierakstīs visvairāk burtu Latvijas jauniešu vērtību ābecē!  Piemēram, J – jūtas, jautrība, jaunība u.c.

Projekts “Eiropas pēdas Latvijā” ar Kultūras ministrijas atbalstu tiek īstenots kopš 2014. gada. Sīkāk www. eiropaskustiba.lv vai Facebook Eiropas pēdas Latvijā.

 

Projekta vadītāja,
Eiropas Kustība Latvijā
ģenerālsekretāre  
Liene Valdmane 19.10.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom