Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     514
             Vakar:      580
            


twitterBlogo arī Tu!
VUGD ziņas: Vakardien Dobelē dega šķūnis 70m2 platībā (0)

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 20.oktobra plkst. 6.30 līdz 21.oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, trīs uz glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums.

Vakardien plkst. 18.31 VUGD saņēma izsaukumu uz Bērzes ielu Dobelē, kur dega šķūnis 70m2 platībā. Plkst. 22.14 ugunsgrēks likvidēts.

Plkst. 20.34 tika saņemts izsaukums uz Bērzu ielu Bauskā, kur vienstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 1m2 platībā. Plkst. 21.42 ugunsgrēks likvidēts.

 

VUGD atgādina, ka pirms apkures sezonas sākuma ir jātīra sodrēji no dūmeņiem un krāšņu un pavardu dūmkanāliem, ko vislabāk izdarīs atbilstoši apmācīts vai sertificēts skursteņslauķis, taču, ja privātmāju saimnieki zina, kā veikt skursteņu tīrīšanu, viņi to var veikt arī paši. Sodrējus no dūmeņiem, krāšņu un pavardu dūmkanāliem iztīra pirms apkures sezonas sākuma – līdz 1.novembrim.


Kopumā aizvadītajā diennaktī visā Latvijā VUGD saņēma 41 izsaukumu – 11 uz ugunsgrēku dzēšanu, 19 uz glābšanas darbiem, bet 8 no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

Anete Strazdiņa
VUGD Prevencijas un sabiedrības
informēšanas nodaļas vecākā speciāliste 20.10.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom