Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     78
             Vakar:      575
            


twitterBlogo arī Tu!
Kultūra: Kamermūzikas dienas Jēkabpilī. Koncerts “Netveramie sapņi” (0)

 

Jēkabpils Tautas nams kļuvis par māju muzikāliem rudens vakariem, kurus mēs jau devīto gadu zinām kā “Kamermūzikas dienas Jēkabpilī”.

Šogad Kamermūzikas dienas Jēkabpilī norisinās no 5. oktobra līdz 27. oktobrim un šajā laikā iespējams piedzīvot četrus fantastiskus koncertus.

20. oktobra vakarā mūs priecēs pūšamo instrumentu skaņas. Plkst. 19.00 uz Jēkabpils Tautas nama skatuves kāps Rīgas Saksofonu Kvartets ar koncertprogrammu “Netveramie sapņi”. 

Kvartetā muzicē Katrīna Kivleniece (soprāna saksofons), Artis Sīmanis (alta saksofons), Ainars Šablovskis (tenora saksofons), Baiba Tilhena (baritona saksofons). Koncertā kvartetam pievienosies akordeonists SavvaZihs. Rīgas Saksofonu Kvartets daudzsološi sevi pieteica 1992. gadā, un ar kvarteta darbību ir aizsākusies akadēmiskās saksofonmūzikas ēra latviešu mūzikā.

Kvarteta repertuārs ir daudzveidīgs: no klasiķu darbu pārlikumiem saksofonu kvartetam līdz 20. un 21. gs. skaņdarbiem un džeza mūzikai. Nozīmīgu vietu kvarteta radošajās aktivitātēs ieņem sadarbība ar latviešu komponistiem, pasūtot jaundarbus. Mūziķi uzstājušies kopā ar VAK “Latvija”, Latvijas Radio kori, kori “Kamēr…”, LNSO, LSO, “Sinfonietta Rīga”, orķestri “Rīga” un citiem māksliniekiem. Savukārt akardeonists SavvaZihs, kurš Jēkabpilī pievienosies kvartetam, ir viens no spožākajiem jaunās paaudzes akordeonistiem un patlaban savu meistarību turpina spodrināt JVLMA.

Koncerta programmā: Žans-Pjērs Solva,Mārīte Dombrovska, BenuāStasjačiks, Vladimirs Zubitskis u.c..

Biļetes uz Kamermūzikas dienu koncertiem var iegādāties Jēkabpils Tautas nama kasē.

Biļetes cena 3 €.

 

Jēkabpils Kultūras pārvalde 20.10.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom