Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     472
             Vakar:      521
            


twitterBlogo arī Tu!
Veselība: Iegādājas inovatīvu triecienviļņu terapijas iekārtu (0)

Iegādājoties inovatīvu triecienviļņu terapijas iekārtu, ER klīnika paver unikālas iespējas locītavu un saišu saslimšanu ārstēšanā

ER klīnika ir iegādājusies unikālu, Latvijā un Baltijas valstīs vienīgo, inovatīvu triecienviļņu terapijas iekārtu DUOLITH SD1 ultra, kas paver vēl nebijušas un unikālas iespējas dažādu locītavu un saišu saslimšanu, kuras izraisa sakaļķojumi vai osteofīti, ārstēšanā.

Ar jauno iekārtu ievērojami palielinās terapijas pielietošanas iespējas – tagad šo metodi ir iespējams pielietot pie muguras sāpju un pat uroloģiskām problēmām, kas iepriekš nav bijis iespējams. Tāpat iekārta paver jaunas iespējas estētiskajā medicīnā.

Vienlaikus pieaugot pacientu skaitam, kas sūdzas par locītavu sāpēm, triecienviļņu terapija visbiežāk tiek pielietota tieši locītavu problēmu un sāpju ārstēšanai. Attīstoties medicīnai, arvien vairāk tiek atklātas iespējas pacientiem izvairīties no operācijām, tādējādi daudzos gadījumos šī metode kalpo kā alternatīva operācijai. Ar jauno iekārtu iespējas pacientiem ar locītavu sāpēm un problēmām kļūs vēl plašākas, ļaujot izvēlēties terapiju operācijas vietā tādos gadījumos, kad iepriekš ir nācies to veikt.

ER klīnika pārstāvis, dr. Romualds Erdmanis uzskata, ka šis ir nākamais solis ceļā uz triecienviļņu terapijas arvien plašāku pielietojumu: “Teju desmit gadu laikā, kopš savā praksē pielietoju triecienviļņu terapiju, ar prieku skatos uz katru gadījumu, kad atbrīvoju pacientu gan no sāpēm, ko tas cieš ikdienā, gan no garās un sāpīgās atveseļošanās pēcoperācijas periodā. Katra operācija ir iejaukšanās cilvēka ķermenī, tāpēc esmu gandarīts, ka arvien plašāk mani kolēģi – ārsti saviem pacientiem nozīmē triecienviļņu terapiju, kas viņus atbrīvo no sāpēm.”

Galvenie cēloņi locītavu sāpēm mēz būt pārlieku liela fiziskā slodze, traumas, iekaisumi, iedzimtība, liekais svars un citi. Locītavu sāpes mēdz pacientus piemeklēt ar asām, trulām un ilgstošām sāpēm, kas iepriekš tika risinātas operāciju ceļā. Pēc operācijas parasti sekoja ilgstošs un nereti sāpīgs atveseļošanās ceļš.

Termins triecienvilnis apzīmē augstus enerģijas un skaņu viļņus. Modernajā sāpju terapijā šie trieciena viļņi tiek vadīti no triecienviļņu terapijas iekārtas problemātiskajām ķermeņa daļām. Triecienvilnis noārda uzkaļķojumus, paātrina sadzīšanas procesus, stimulē vielmaiņu, uzlabo asinscirkulāciju, mazina tūsku, samazina un likvidē sāpes. Kalcinātus un osteofītus triecienvilnis dezintegrē un tādejādi veicina to izšķīšanu un uzsūkšanos.

ER klīnika bija pirmā klīnika Latvijā, kas ieviesa triecienviļņu terapiju, 2008. gadā paverot pacientiem jaunas ārstēšanas iespējas. Klīnikas specializācija ir inovatīvās ārstniecības metodes, izmantojot jaunākās medicīnas tehnoloģijas un iekārtas. Klīnikas mērķis ir kompleksa pieeja ne tikai ārstējot konkrētas kaites, bet arī novēršot turpmākās komplikācijas un likvidējot slimību cēloņus.

 

Dr. Romualds Erdmanis
ER Klīnika pārstāvis 21.10.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom