Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     470
             Vakar:      521
            


twitterBlogo arī Tu!
Veselība: KRŪTS VĒŽA PROFILAKSES DIENA JĒKABPILĪ - KAS JĀZINA IKVIENAI SIEVIETEI! (0)

Arvien biežāk dzirdam par saslimstību ar krūts vēzi. Ar to slimo ne vien sirmas kundzes gados, bet arī jaunas, spēcīgas sievietes un slavenības. Tādēļ ir īpaši svarīgi zināt, kas veicina krūts vēža rašanos, kā to laicīgi atpazīt un kur vērsties pēc palīdzības, jo slimība ir bīstama, tomēr uzveicama. Kā palīdzēt sev un citiem nepadoties diagnozei un izvairīties no tās?

Lai informētu Jēkabpils iedzīvotājus par svarīgākajiem aspektiem krūts vēža profilaksē, 1 projektā „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” (projekta identifikācijas Nr. 9.2.4.2/16/I/049) 24. oktobrī plkst. 12.00 Jēkabpils Valsts ģimnāzijā, R. Blaumaņa ielā 27, norisināsies Krūts vēža profilakses diena. Tajā būs iespēja noklausīties onkoloģes – ķīmijterapeites Mārītes Andersones prezentāciju, kā arī uzdot interesējošus jautājumus.

Mārīte Andersone, praktizējoša onkoloģe ar 32 gadu darba stāžu, stāstīs par krūts vēža tipiem un mūsdienīgākajām to ārstēšanas iespējām, kā arī dažādiem faktoriem, kuri veicina slimības attīstību.
Pēc lekciju noklausīšanās ikviens varēs uzdot jautājumus un iesaistīties diskusijā, kurā tiks minēti arī pozitīvie piemēri par to, kā slimību izdevies uzvarēt. Pasākuma apmeklētājām būs pieejama īpaša mulāža, ar kuras palīdzību iemācīties pareizi veikt krūšu pašpārbaudi, lai jebkura izmaiņa nepaliktu nepamanīta. Šī ir lieliska iespēja uzzināt svarīgāko, kas jāzina ikvienai dāmai, lai palīdzētu ne tikai sev, bet arī citām sievietēm!

Ieeja bez maksas, tomēr vietu skaits ir ierobežots.

Lūdzam iepriekš pieteikties, zvanot uz tālruni 28305097.

Uz tikšanos 24. oktobrī!

Plašāka informācija:
Lea Briede, pasākuma organizatore
+371 28611154
lea@divigani.lv
Žanete Tiltiņa, Veselības veicināšanas koordinētāja Jēkabpils pilsētas pašvaldībā
+371 26085401
jekabpils.veseliba@inbox.lv


Projekts Nr. 9.2.4.2/16/I/049  "Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī" tiek īstenots darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa “Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.2. pasākuma “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros. Projekts tiek finansēts no Eiropas Sociālā fonda un valsts budžeta līdzekļiem. 22.10.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom