Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     311
             Vakar:      484
            


twitterBlogo arī Tu!
VUGD ziņas: Sestdien ugunsgrēkā Neretā izglābts vīrietis (0)

Aizvadītajās trīs diennaktīs, laika posmā no šī gada 20.oktobra plkst. 6.30 līdz 23.oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma 20 izsaukumus – sešus uz ugunsgrēku dzēšanu, 12 uz glābšanas darbiem, bet divi no izsaukumiem bija maldinājumi.

Piektdien plkst. 8.29 VUGD saņēma izsaukumu uz Tukuma novada Slampes pagastu, kur uz autoceļa Tukums – Jelgava bija notikusi divu vieglo automašīnu sadursme un tika ziņots par automašīnās iespiestiem cilvēkiem. Ugunsdzēsēji glābēji vienai no sadursmē iesaistītajām automašīnām ar hidraulisko instrumentu palīdzību atvēra durvis un tajā esošo cietušo nogādāja līdz Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Plkst. 19.18 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Mātera ielu Jelgavā, kur uz vienstāvu dzīvojamās mājas jumta atradās apmēram 12 gadus vecs bērns. Ugunsdzēsēji glābēji nocēla bērnu no jumta un nodeva pašvaldības policijas darbiniekiem. 

Sestdien plkst. 11.47 tika saņemts izsaukums uz Jāņu ielu Neretā, kur divstāvu dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg divstāvu dzīvojamās mājas otrā stāva dzīvoklis 65m2 platībā. Ugunsgrēkā izglābts apmēram 74 gadus vecs vīrietis. Plkst. 18.18 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks likvidēts.

Plkst. 19.31 tika saņemts izsaukums uz Bauskas novada Vecsaules pagastu, kur dega pirts 40m2 platībā. Plkst. 22.04 ugunsgrēks likvidēts.

Vēl ugunsdzēsēji glābēji steidzās dzēst ugunsgrēkus, kur Krišjāņa Barona ielā Jelgavā dega šķūnis 5m2 platībā, Skolas ielā Dobelē neapsaimniekotā ēkā dega sadzīves mantas un atkritumi 8m2 platībā, Brīvības ielā Jēkabpilī atklātā teritorijā dega atkritumi 10m2 platībā, bet Jelgavas novada Lielplatonē dega vieglā automašīna 4m2 platībā.

Kopumā aizvadītajās trīs diennaktīs visā Latvijā VUGD saņēma 121 izsaukumu – 58 uz ugunsgrēku dzēšanu, 55 uz glābšanas darbiem, bet 14 no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

Anete Strazdiņa
VUGD Prevencijas un sabiedrības
informēšanas nodaļas vecākā speciāliste 23.10.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom