Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     242
             Vakar:      507
            


twitterBlogo arī Tu!
Pašvaldība: Uzsākta Jēkabpils pilsētas jaunatnes politikas stratēģijas 2018.- 2024. gadam izstrāde (0)

Ceturtdien 19. oktobrī domes sēdē tika izskatīts lēmumprojekts par Jēkabpils pilsētas jaunatnes politikas stratēģijas izstrādes uzsākšanu.

Lai nodrošinātu Jēkabpils pilsētā darbu ar jaunatni, ievērojot jaunatnes politikas pamatprincipus un valsts jaunatnes politikas attīstības plānošanas dokumentus, uzlabotu jauniešu- personu vecumā no 13 līdz 25 gadiem- dzīves kvalitāti, sekmētu jauniešu izaugsmi, veicinātu viņu iniciatīvas, darba tikumu un patriotismu, līdzdalību lēmumu pieņemšanā, kā arī brīvā laika pavadīšanas iespēju daudzveidību, tiks uzsākts darbs pie Jēkabpils pilsētas jaunatnes politikas stratēģijas izstrādes.

Būtiski, ka vietējie jaunieši līdzdarbojas šāda dokumenta izstrādē, iesakot savas idejas pašvaldības jaunatnes politikas vīzijai, prioritātēm vai uzdevumiem, kas ilgtermiņā ietekmēs jauniešu ikdienu un viņu aktivitātes pašvaldībā.

Jaunatnes politikas stratēģijas izstrādei izveidota darba grupa desmit cilvēku sastāvā, kurā ietilpst cilvēki, kuri ikdienā strādā ar jauniešiem, jaunatnes darbinieki kā arī jaunieši.

Darba grupai līdz 2018. gada 1. februārim jāizstrādā jaunatnes politikas startēģija 2018.- 2024. gadam un jāiesniedz tā izskatīšanai Sociālo, izglītības, kultūras, sporta un veselības aizsardzības jautājumu komitejai.


Informāciju sagatavoja
Ieva Gādmane,
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļas
Jaunatnes lietu speciāliste 24.10.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom