Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     15
             Vakar:      466
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Kaimiņos: Pļaviņu novada bērnudārza “Jumītis” filiāles “Zīļuks” projekts iekļūst If Drošības fonda finālā (0)

Pļaviņu novada pirmsskolas izglītības iestādes “Jumītis” filiāles “Zīļuks” iesniegtais projekts, kas paredz līdzekļu izlietošanu drošu ārdurvju ierīkošanai, If Drošības fondā iekļuvis labāko četrpadsmit projektu vidū. Balsošana par projektu noslēgsies 3. novembrī.


Pļaviņu novada pirmsskolas izglītības iestādes “Jumītis” filiāle “Zīļuks”, kas šogad svin savu 50 gadu jubileju, mājo divstāvu ēkas otrajā stāvā, bet ārdurvis atrodas pirmajā stāvā. Diemžēl durvis, kuras ir fiziski un estētiski novecojušas, vairs nepilda savu funkciju – nav drošas un nepasargā no ārpasaules, kā arī no iekšpuses ir slēdzamas ar aizbīdni. Turklāt ikreiz, kad pie tām kāds piezvana, bērni vēlas steigties lejā, lai ielaistu nācēju. Iestāde ļoti vēlas mūsdienīgas, drošas ārdurvis ar koda atslēgu un signālzvanu, kas sargātu ne tikai bērnudārza bērnus, bet arī iestādes telpas.

Nobalsot par projektu ir iespējams, ja balsotājam ir izveidots savs profils sociālajā tīklā Facebook vai Draugiem. Balsošana notiek, atzīmējot pie projekta bildes “Man patīk” vai “Like”.

Līdz 3.novembrim ikvienam atbalstītājam ir iespēja balsot par projektiem, jo trīs visvairāk balsis ieguvušie projektu iesniedzēji katrs iegūs līdz 1000 eiro tā īstenošanai. Uzvarētājs tiks noteikts balsošanā, un pieredze rāda, ka visbiežāk uzvar projekti, kas spēj piesaistīt savus atbalstītājus balsošanai.

Citos If Drošības fondā iesniegtajos projektos finansējums paredzēts gan ugunsgrēka signalizācijas sistēmu, vārtu un durvju iegādei, kā arī apgaismojuma ierīkošanai.

 

Saite uz balsošanu pieejama šeit - https://www.if.lv/par-if/if-atbalsta/drosibas-fonds/par-drosu-vidi

 

Elīna Ose,
If Apdrošināšanas
Ārējās komunikācijas vadītāja 24.10.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom