Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     450
             Vakar:      466
            


twitterLouisBonny - Louis Bonnydjale25 - Dzīves ritmādjale25 - Na uliceitaly - Kā tu sapņo savu nākotni?
Blogo arī Tu!
Novados: Latvijas Lauku Eksporta klubu tikšanās un seminārs LEADER projektu potenciālajiem iesniedzējiem Jēkabpils novada Kaldabruņā (1)

„Lauku partnerība „Sēlija”” aicina uz semināru LEADER programmas ietvaros - „Produkcijas  un pakalpojumu veidi lauku reģionā. Izplatīšana izmantojot interneta tirdzniecības iespējas. Kam varēs piesaistīt LEADER finansējumu 2017. un 2018. gada konkursos?”. Seminārs būs vienlaikus arī Lauku Eksporta klubu tikšanās reize.

Oktobra mēnesī aicinām visus interesentus ceturtdien, 26.oktobrī plkst. 11.00 Kaldabruņas skolā - Pļavas muzejā - biedrībā “Ūdenszīmes” (Kaldabruņa, Rubenes pagasts, Jēkabpils novads). Savā pieredzē un ar saistošu informāciju dalīsies lektori:

Ranta Roga, juveliere, SIA “RaRo” valdes priekšsēdētājs –„Juveliera darbs – piemērots bizness laukiem? Izstrādājumu realizācijas specifika.”

Ieva Jātniece un Solvita Kukle, biedrības “Ūdenszīmes” pārstāves - “Saimnieciskā darbība nevalstiskā organizācijā. LEADER projekta “Gaismas koka darbnīca”  iecere un tās realizācija. Lielākie izaicinājumi”. 

 

Ranta Roga ir izveidojusi savu unikālo juveliera darbnīcu ar veikalu-salonu Rīgas klusajā rajonā. Lai gan, pastāvīga ir doma par atgriešanos un savas darbības pārcelšanu uz lauku reģionu – uz Madonas novadu. Savā darbnīcā juveliere Ranta arī apmāca jaunos meistarus un tiecas viņus iedvesmot ticēt savām spējām un turpināt iesākto darbu. Nelielu ieskatu viņas darbībā var gūt apskatot mājaslapu www.raro.lv , bet vislabāk Rantu ir satikt dzīvē!

Biedrība “Ūdenszīmes” jau ilgstoši darbojas mākslas un amatniecības jomā – tiecas skaisto notvert arī praktiski derīgās lietās. Biedrības darbības diapazons ir visai plašs, tomēr koncentrējas uz kultūru un dabu. Tiek izgatavotas stikla un koka rotaslietas, koka pulksteņi un citi dizaina elementi; kā arī regulāri tiek papildināta Pļavas muzeja ekspozīcija.

Kuri vēl nav paguvuši redzēt “Pusnakts pļavu”, būs šāda iespēja un arī novērtēt Kaldabruņas skolas jauno piedāvājumu!

 

Visi mīļi aicināti!

Kā ierasts – tikšanās ir bez maksas un iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

 

Lauku eksporta klubi tiek veidoti, lai papildinātu Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras aktivitātes Latvijas reģionos, iedrošinot esošos un topošos uzņēmējus veidot un saglabāt darba vietas uzsākot/turpinot eksportu, tādējādi stabilizējot arī kopienu ekonomiku. Šobrīd jau esoši veiksmīgi uzņēmēji dalās savā pieredzē, lai palīdzētu lauku kopienām kļūt ilgtspējīgākām un kopīgi veicinātu Latvijas lauku telpas attīstību.

Lauku Eksporta klubu tikšanās noris LEADER programmas ietvaros sadarbībā ar Zemkopības ministriju un Lauku atbalsta dienestu.

Lauku partnerība Sēlija

 


Seminārs LEADER projektu potenciālajiem iesniedzējiem/ atbalsts projektu ideju izstrādē:

„ Produkcijas  un pakalpojumu veidi lauku reģionā. Izplatīšanas veidi un specifika. Kam varēs piesaistīt LEADER finansējumu 2017. un 2018. gada konkursos?”

 

PROGRAMMA.

 

Norises laiks: 2017.gada  26. oktobris

Norises vieta: Jēkabpils novads, Rubenes pagasts,  Kaldabruņas skola, biedrība “Ūdenszīmes”.

 

10.30 – Ierašanās, reģistrācija;

11.00 – 12.00 –  “Saimnieciskā darbība nevalstiskā organizācijā. LEADER projekta “Gaismas koka darbnīca”  iecere un tās realizācija. Lielākie izaicinājumi”.  Ieva Jātniece, Solvita Kukle – biedrības “Ūdenszīmes” pārstāves.

12.00 – 12.30 -  Iepazīšanās ar biedrību,  diskusijas brīvā formā.

12.30 – 13.10  - „Juveliera darbs – piemērots bizness laukiem? Izstrādājumu realizācijas specifika.” Ranta Roga, juveliere, SIA “RaRo” valdes priekšsēdētāja.

13.10 – 13.30 – Kafijas pauze

13.30 – 13.50 –  LEADER programmas iespējas, Lauku partnerības “Sēlija”  SVVA stratēģijā iekļautās aktivitātes. Ieva Jātniece, LP “Sēlija” izpilddirektore.

13.50 – 14.30 –  Diskusija – jautājumi un atbildes par izskatītajām tēmām un iespējām piesaistīt finansējumu gan LEADER projektu 2017. un  2018. gada konkursos, gan arī sadarbības veidošanas iespējām produkcijas noieta veicināšanas jomā 25.10.2017Komentārs

Anonīms
(13.01.2018 20:22)

Friendly_small_business_loans
https://www.cityfinances.lv/kredits-uznemumiem/
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom