Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     145
             Vakar:      542
            


twitterBlogo arī Tu!
VUGD ziņas: šogad VUGD devies uz 353 ugunsgrēka dzēšanu, kas saistīti ar bez uzraudzības atstātu ēdienu (0)

 

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 24.oktobra plkst. 6.30 līdz 25.oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigāde saņēma četrus izsaukumus – trīs uz glābšanas darbiem, bet viens no izsaukumiem bija maldinājums.

Vakardien plkst. 14.32 VUGD saņēma izsaukumu uz Lielo ielu Pļaviņās, kur, kā liecināja saņemtā informācija, pa dzīvojamās mājas logiem nāk dūmi. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka vienstāvu koka dzīvojamā mājā tiek kurināta plīts un tās bojājuma dēļ radies piedūmojums. Ugunsdzēsēji glābēji izņēma no plīts degošos materiālus un izvēdināja telpas. 

Kopumā aizvadītajā diennaktī visā Latvijā VUGD saņēma 39 izsaukumus – 20 uz ugunsgrēku dzēšanu, 12 uz glābšanas darbiem, bet 7 no izsaukumiem bija maldinājumi.

 

Līdztekus VUGD atgādina par piedeguša ēdiena izraisītiem ugunsgrēkiem - šogad līdz 15.oktobrim VUGD devies uz 353 ugunsgrēka dzēšanu, kas saistīti ar bez uzraudzības atstātu ēdienu uz plīts. Šajos ugunsgrēkos cietuši 27, bet izglābts 21 cilvēks.

VUGD atgādina, ka nereti piedeguša ēdiena izraisītos ugunsgrēkos cietušos un izglābtos cilvēkus no traģēdijas šķir tikai kaimiņu un garāmgājēju modrība, kuri par redzētajiem dūmiem ziņo ugunsdzēsējiem glābējiem. VUGD aicina iedzīvotājus nepaļauties tikai uz kaimiņiem un garāmgājējiem, bet ievērot piesardzību, sildot vai gatavojot ēdienu, kā arī uzstādīt mājoklī dūmu detektoru, kas laikus palīdzēs atklāt piedūmojumu.Anete Strazdiņa
VUGD Prevencijas
un sabiedrības
informēšanas nodaļas
vecākā speciāliste 25.10.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom