Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     243
             Vakar:      507
            


twitterBlogo arī Tu!
Pašvaldība: Jēkabpils pilsētas pašvaldība nodrošina iespēju parakstīties par vēlētāju likumprojektiem, kas reģistrēti Centrālā vēlēšanu komisijā (0)

Jēkabpils pilsētas pašvaldībā iespēja parakstīties tiek nodrošināta dzīvesvietas deklarēšanas vietā, Brīvības ielā 120, Jēkabpilī. Iespēja parakstīties nodrošināta no pirmdienas līdz ceturtdienai, no plkst. 9.00 līdz 12.00, piektdienās no plkst.13.00 līdz 17.00. Tālrunis – 65207326.

Atgādinām, ka tiesības piedalīties parakstu vākšanā ir balsstiesīgajiem Latvijas pilsoņiem no 18 gadu vecuma un parakstoties jāuzrāda pase vai personas apliecība.  Maksa par pakalpojumu 1,24 euro.

Jēkabpils pilsētā parakstīties par Centrālajā vēlēšanu komisijā reģistrētajām iniciatīvām iespējams arī pie zvērinātiem notāriem vai izmantojot e-pakalpojumu “Parakstīšanās par vēlētāju iniciatīvām” portālā www.Latvija.lv.

Sīkāka informācija – citas parakstīšanās vietu adreses, darba laiki, informācija par parakstu vākšanas kārtību pieejama Centrālās vēlēšanu komisijas mājas lapā www.cvk.lv.

  25.10.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom