Galvenā         Blogi         Kontakti         Reklāma         Abonēšana         Noteikumi    
 
Login: 
Parole: 

Aizmirsāt paroli?

  Ziņas             Šodien:     66
             Vakar:      575
            


twitterBlogo arī Tu!
Kultūra: Kamermūzikas dienas Jēkabpilī. “Anmira Duo” koncerts “Galvenokārt Opera” (0)

Jēkabpils Tautas nams kļuvis par māju muzikāliem rudens vakariem, kurus mēs jau devīto gadu zinām kā “Kamermūzikas dienas Jēkabpilī”. Šogad Kamermūzikas dienas Jēkabpilī norisinās no 5. līdz 27. oktobrim.

Kamermūzikas dienas noslēgs koncerts 27. oktobra vakarā (plkst. 19.00), kurā muzicēs flautas un klavieru duets no Lietuvas “AnmiraDuo” ar programmu “Galvenokārt Opera”. 

Opera ir viens no populārākajiem un iemīļotākajiem teatrālās mākslas žanriem. Opera ir lauks, kurā mākslinieku un komponistu virtuozitāte  bieži vien sasniedz augstākos punktus un iedvesmo kamermūzikas autorus pietuvoties tuvāk lielās mūzikas mākslai.

Duets “AnMira” atskaņo slavenas operas parafrāzes un virtuozus solo darbus. Duetā muzicē Antons Abanovičs (flauta) un Marija Mirovska (klavieres). Duets pirmo reizi kopā muzicējis deviņdesmito gadu beigās Maskavā studiju ietvaros. Gadu laikā abi mākslinieki muzicējuši atsevišķi dažādās valstīs, bet 2014. gadā duets atkal apvienojies un regulāri muzicē kā Krievijā, tā Eiropā un viņu mērķis ir parādīt flautas un klavieru dažādās iespējas, kas lieliski saskan arī duetā. Koncertprogrammā “Galvenokārt Opera” izskanēs Joakima Andersena, Volfganga Amadeja Mocarta, FransaDopplera, Ferensa Lista u.c. komponistu skaņdarbi.

 

Biļetes uz Kamermūzikas dienu koncertiem var iegādāties Jēkabpils Tautas nama kasē

Biļetes cena 3 €

JKP 26.10.2017Komentārs
Copyright Jēkabpils rajona neatkarīgais laikraksts.

Web site engines code is Copyright © 2002 by PHP-Nuke

Developed by vl-web studio and SIA AZcom